Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Naravno, tad navale penzosi udovice i udovci, baba included.

I dalje mi promice kakav je Jadran bio bez turista. Ustvari i to znam, isli smo za prvi maj, hrpe larvi nekakvih insekata, nigde blize of 10ak km da se kupi hleb, ukratko teska vukojebina. Bura koja huce. Ja tako zamisljam smrt, ziveti negde na moru van sezone.

Link to comment

Naravno, tad navale penzosi udovice i udovci, baba included.

I dalje mi promice kakav je Jadran bio bez turista. Ustvari i to znam, isli smo za prvi maj, hrpe larvi nekakvih insekata, nigde blize of 10ak km da se kupi hleb, ukratko teska vukojebina. Bura koja huce. Ja tako zamisljam smrt, ziveti negde na moru van sezone.

 

Ja sad dosla iz CG. Kaze dragi, konacno mu je jasna opsednutost Crnogoraca da dodju da zive u BG. Ja kao sto, pa kaze vidis ovu magistralu, i ove planine. Zimi su pribijeni u pojasu kopna od 50 metara, nigde nikoga, siba ih vetar sa mora, pustinja, BG im tu dodje kao san.

Link to comment

Migriraju ljudi odatle i u Nikšić, Podgoricu, Novi Sad, Niš, Pariz, London, Toronto, Melburn, baš kao što i ljudi iz BG migriraju u Tivat, Herceg Novi, Pariz, London, Toronto, Melburn, etc.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...