Jump to content
IGNORED

Inception (2010)


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Najbolje da ni ne izlaziš više na ulicu i tako ti forum pomogao da se rešiš svih pošasti ovog sveta. Samo ovde pratiš šta se dešava i divota.

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    20

  • Eraserhead

    15

  • kobni zelaya

    10

  • Weenie Pooh

    9

Zali boze para sto sam dao za ovo govno od filma.Akcioni film sa plitkom i pateticnom pricom napravljenom da glupe ljude ucini pametnijim u njihovim ocima. I da ih natera da razmisljaju o glupom filmu i glupom jebenom kraju i da glasaju na imbd sa 10, da dodju opet u glupi bioskop i kupe glupe kokice...

Link to comment

onaj ko je u bioskop isao da gleda tarkovskog a dobio nolana mora da se razocarao. sto se mene tice ja nikada ne idem u bioskop po dozu ruske mistike tako da sam jedan sretan cuko.

Link to comment
onaj ko je u bioskop isao da gleda tarkovskog a dobio nolana mora da se razocarao. sto se mene tice ja nikada ne idem u bioskop po dozu ruske mistike tako da sam jedan sretan cuko.
ja necu rusku mistiku u bioskopu nego zabavu! a da kazem da me je film i smorio...
Link to comment
ja necu rusku mistiku u bioskopu nego zabavu! a da kazem da me je film i smorio...
tja. mene nije. nolan zna da vozi. sve ostalo na stranu.odlican cyber-punkish caper.
Link to comment
onaj ko je u bioskop isao da gleda tarkovskog a dobio nolana mora da se razocarao. sto se mene tice ja nikada ne idem u bioskop po dozu ruske mistike tako da sam jedan sretan cuko.
Jbg, ti si iznad toga. Tarkovski je svakako precenjen, a Inception je, ako nisi znao, najbolji film još od Fighting Cluba...
Link to comment
Jbg, ti si iznad toga. Tarkovski je svakako precenjen, a Inception je, ako nisi znao, najbolji film još od Fighting Cluba...
pa nije ni fajt klab bas kiarostami. nisam ja ispod ili iznad toga: ja samo pitam dobar film za sta? ja sam inception pogledao dva puta i sve vreme sam mislio o gibsonu, sterlingu i nilu stivensonu. meni dosta. osim toga imam ja neke cudne poglede na umetnost ali o tome bolje da pricas sa ajantom ;)@gonzo: odmah idi gledaj avatara :D
Link to comment
pa nije ni fajt klab bas kiarostami. nisam ja ispod ili iznad toga: ja samo pitam dobar film za sta? ja sam inception pogledao dva puta i sve vreme sam mislio o gibsonu, sterlingu i nilu stivensonu. meni dosta. osim toga imam ja neke cudne poglede na umetnost ali o tome bolje da pricas sa ajantom ;)@gonzo: odmah idi gledaj avatara :D
a, sad sam shvatio, ti si zadovoljan ako film obiluje referencama koje ti prepoznajes.
Link to comment
posle ovakvog komentara znam da sigurno neću da ga gledam. :isuse:btw, mnogo dobar ovaj forum, korisan za izbegavanje nahajpovanih filmova. avatar sam batalio posle onog kimovog ludila i ne zažalih, a evo sad ću da uštedim još 3 sata života koja mogu korisnije da se utroše na spavanje i forumašenje.vidi erasa što se emotivno angažovao, izgleda je film definitivno mladoliderski.
mozda je sniman ucrnugoru?^_^
Link to comment
mozda je sniman ucrnugoru?^_^
A ne, to samo ovi pravi blockbustreri sto traju već 50 godina poput James Bonda. Inception tek treba da se dokaze pa za 20 godina Inception 5 možda. :D
Link to comment
Немојте да сте таки, пустите Ирејзера да га свако јутро буди химна француског ЈСО.
Sad kad ovo čuju ima da promene muziku u filmu. :lol: Edited by Eraserhead
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...