Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

I ja znam da se spuštaju u, aj' ne baš skroz hladno, ali ne toplije od mlakog ulja. Kad završiš jednu turu, skloniš ulje sa ringle na 15-20 minuta da se ohladi, pa opet...

Link to comment
4 minutes ago, Skyhighatrist said:

I ja znam da se spuštaju u, aj' ne baš skroz hladno, ali ne toplije od mlakog ulja. Kad završiš jednu turu, skloniš ulje sa ringle na 15-20 minuta da se ohladi, pa opet...

Tak sam i radio al naravno da sam bio nestrpljiv onako nervozan između tura. 

  • Haha 1
Link to comment

Me ne, nikakvo hladno ulje, gledam recept i prisecam se. Da se zagreje srednje, nikako ne vrelo, jer se brzo sprzi spolja, a unutra ostane zivo.

Inace taj eksperiment iz rerne je samo trebao da pokaze da je testo savrseno. I naravno da su i to bile uspesne tulumbe. No na ulju su one prave, svakako.


Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

znash kad cu onda to da pravim! kad opet bude chovek hodao po mesecu :ph34r: :rolf:

sent from bubamoto
 

 

 

+meleon :D

 

 najbolje toliko zahebancije za slatkis pa nisam pala s Marsa :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

evo nije mi uspeo majonez tj. ajoli za minut stapnim mikserom 

 

doduse do sad je uspevao i sve stavljam odokativno ali sam sada htela da bude extra limunasto i mozda sam preterala sa limunom pa se zato nije umutio...ali svakao sam ga htela za dresing baby spanat salate pa je bilo ok i redje kako je ispalo..

 

ali samo da javim da je moguce da ne uspe majonez za minut,kao sto ja znam i tvrdim vec godinama da moze da ne uspe  :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...