Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kod babe Čohano

Featured Replies

I ja znam da se spuštaju u, aj' ne baš skroz hladno, ali ne toplije od mlakog ulja. Kad završiš jednu turu, skloniš ulje sa ringle na 15-20 minuta da se ohladi, pa opet...

  • Replies 620
  • Views 76.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Podsetio si me kad je kod mame na poslu Žužana donela tortu u tegli. Nije imala u šta da je stavi i sručila sve u teglu. Slegla ramenima i rekla ‘torta je torta’.

  • Franke min ven, tulumbe!   Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previ

Posted Images

4 minutes ago, Skyhighatrist said:

I ja znam da se spuštaju u, aj' ne baš skroz hladno, ali ne toplije od mlakog ulja. Kad završiš jednu turu, skloniš ulje sa ringle na 15-20 minuta da se ohladi, pa opet...

Tak sam i radio al naravno da sam bio nestrpljiv onako nervozan između tura. 

znash kad cu onda to da pravim! kad opet bude chovek hodao po mesecu :ph34r: :rolf:

sent from bubamoto

pa turiš u ladno, pa se sve zajedno zagreva jebo ga ti
a ne da ga rkneš u vrelo kao da praviš pomfrit
A to da...

.... Shiit has hit the fan!

Me ne, nikakvo hladno ulje, gledam recept i prisecam se. Da se zagreje srednje, nikako ne vrelo, jer se brzo sprzi spolja, a unutra ostane zivo.

Inace taj eksperiment iz rerne je samo trebao da pokaze da je testo savrseno. I naravno da su i to bile uspesne tulumbe. No na ulju su one prave, svakako.


e jebi ga

moji 50 godina uvek pravili tako, u hladno, i nikad se niko nije žalio da ne valja tulumba

a vi radite kako hoćete, boli me

ja cu da ne radim nikako [emoji38]ol:

nema shta da boli.

sent from bubamoto

3 minutes ago, gospa buba said:

ja cu da ne radim nikako emoji38.pngol:

nema shta da boli.

sent from bubamoto
 

ti smo naručiš, ja napravim i preuzmeš gotove, to je bar jednostavo

ti smo naručiš, ja napravim i preuzmeš gotove, to je bar jednostavo
ne smem ni da mislim o tome [emoji38]ol:

sent from bubamoto

11 hours ago, gospa buba said:

znash kad cu onda to da pravim! kad opet bude chovek hodao po mesecu :ph34r: :rolf:

sent from bubamoto
 

 

 

+meleon :D

 

 najbolje toliko zahebancije za slatkis pa nisam pala s Marsa :D

i to pošećeren lebac. 

za tebe je sve pošećeren lebac, ti se ne računaš

  • 2 weeks later...

evo nije mi uspeo majonez tj. ajoli za minut stapnim mikserom 

 

doduse do sad je uspevao i sve stavljam odokativno ali sam sada htela da bude extra limunasto i mozda sam preterala sa limunom pa se zato nije umutio...ali svakao sam ga htela za dresing baby spanat salate pa je bilo ok i redje kako je ispalo..

 

ali samo da javim da je moguce da ne uspe majonez za minut,kao sto ja znam i tvrdim vec godinama da moze da ne uspe  :fantom:

lutko pogreshna ti ovo crkva za majonez :hihi:

sent from bubamoto

da je senf u pitanju, već bi letele glave :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.