Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kod babe Čohano

Featured Replies

nije mi jasno sto gledate te babe pored zivih kjapica.

 

 

  • Replies 620
  • Views 76.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Podsetio si me kad je kod mame na poslu Žužana donela tortu u tegli. Nije imala u šta da je stavi i sručila sve u teglu. Slegla ramenima i rekla ‘torta je torta’.

  • Franke min ven, tulumbe!   Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previ

Posted Images

ja ne gledam, a i kjapice me nerviraju..ustvari vise nista ne gledam na 24hkuhinja...

 

  • 1 month later...

Ne ide pileća dziga sa bolonjezom, ja kad je pravim uglavnom pomešam sa belim mesom i baburama...

Malo limunovog soka je moglo da pomogne. Uz dosta peršuna. I luka izdinstanog posebno pa dodatog u šerpu.

I, naravno, majčina dušica. Ide dobro uz sve pileće, i da popravi i da sakrije.

 

Od pileta celog ima samo jedan deo koji vredi. 

To je srce, kad se ispohuje. Sve ostalo komotno može da se baci.

OK, mož' bataci bez kostiju da prodju kad nema ništa bolje.

2 hours ago, Jeremija said:

Ne ide pileća dziga sa bolonjezom, ja kad je pravim uglavnom pomešam sa belim mesom i baburama...

 

 

Ovo je em besmisleno (ej, piletina u boljonjez) em pogrešno zbog babura. 

Kravetina i paradajz, svež ako je moguće, to je sve što treba. I cluk, naravno, on se podrazumeva.

 

Ona otvorenost, neki bi rekli vazdušastost, ukusa i mirisa paprika nikako ne ide sa zemljanim i teškim ukusom bolonjeza. Čak i kad su bolonjeze brze i lagane. Mora paradajz da rezi.

Edited by Bujodrag

?

 

 

Ne piletina i babure sa bolonjezom, nego sa dzigom...

OK. Džiga je grešaka u bolonjezezezeu ali je ne bih lečio piletinom i baburama.

Tako sam skapirao problem.

I stop piletini!

 

Dajte neko meso.

  • 2 months later...

Przio ribu danas.Obicno u mesavinu brasna i zacina dodam i par kasicica gustina da bi riba bila hrskavija.Danas sam umesto gustina metuo secer u prahu.Zena nije pricala sa mnom dva sata nakon sto sam joj predlozio da prelije senfom i nece ni osetiti.Ja sam sipao ljutog sosa i bilo je sranje ali sam pojeo.

Recept br 2 ovaj put by moja zena.Vitaminska salata od rendane rotkve,cvekle,mrkve i jabuke.Dresing, mulje i limunov sok.Kompletno nejestivo.Slatko,grozno.Verovatno previse cvekle a premalo rotkve?

sto je bilo sranje? slatko ljuta pohana riba zvuci bas dobro. to ima u kineskom

Malo vise zacina u prahu u brasno i bilo bi skroz dobro.Ovako je secer nadvladao.Udavio sam ribu u srirachi i tako pojeo.A da,prilog slatki krompir iz rerne nije pomogao.

1 hour ago, askeladden said:

Przio ribu danas.Obicno u mesavinu brasna i zacina dodam i par kasicica gustina da bi riba bila hrskavija.Danas sam umesto gustina metuo secer u prahu.Zena nije pricala sa mnom dva sata nakon sto sam joj predlozio da prelije senfom i nece ni osetiti.Ja sam sipao ljutog sosa i bilo je sranje ali sam pojeo.

Recept br 2 ovaj put by moja zena.Vitaminska salata od rendane rotkve,cvekle,mrkve i jabuke.Dresing, mulje i limunov sok.Kompletno nejestivo.Slatko,grozno.Verovatno previse cvekle a premalo rotkve?

 

:laugh:

 

 

meni je otkrice sezone kombo sirova sargarepa i cvekla (2:1 u korist mrkve), izrnedane na najsitnije, s tek par kapi ulja (cesto jedem i bez ulja), dosta limunovog soka, posuta seckanim orasima. rotkvu ne jedem, ne znam kakav joj je ukus, jabuka mi ne treba, ova dva su idealan par. i nikad ih ne bih slagala uz ribu :)

 

Kolac je ispao ekstra.Mak,jabuke..njam.Plus stvarno podseca na Medjumursku gibu,kraljicu medju slatkisima.

Salata je bila prepodnevni pokusaj.Riba je isla uz peceni slatki i obicni krompir i normalnu salatu.Ostatak rotkve ce u old school salatu sa orasima.Cvekla u borsc kako je Bog rekao .

2 minutes ago, askeladden said:

Kolac je ispao ekstra.Mak,jabuke..njam.Plus stvarno podseca na Medjumursku gibu,kraljicu medju slatkisima.

 

 

tenks. znaci mi. iako si iseko pre preporucenog roka :D

 

3 hours ago, darling said:

rotkvu ne jedem, ne znam kakav joj je ukus

 

 

rotkva ima lep ukus probaj. lepo se slaze sa orasima

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.