Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

Uzmem juče svežeg romba, lep komad i reko, neću ga u rernu kao uvek, ide ceo na grill. Naravno, magarcu mi nije palo na pamet da postoji razlog zašto se ta riba peče skoro uvek u rerni. Pritom, znam koliko želatina ima u koži i koliko se lepi za prste i pribor. 

 

Pa, tako se lepi i za grill, što je rezultiralo haosom, opekotinama i nizom psovki.

Bilo je jestivo. 

Link to comment

Pirincane rezance one tanusne[mention=55]Tihajeza[/mention] ? Ja to samo poparim vrucom vodom par min i procedim, nisam imala problema sa njima.

Ovo bih jedino da imam povez preko ociju pa da me hrane i da nemam pojma sta je, do prvog zalogaja...
Ameri i njihova nenormlna preterivanja



Link to comment
53 minutes ago, aram said:

svaki put aktiviram kvasac, danas me baš mrzelo. i naravno eno ga testo ko kamen, ni milimetar da naraste dva sata. :cry:

Story of my life. 

Link to comment

Nemam poima, pre neki dan koristio kvasac iz istog pakovanja, sve bilo ok. Danas mrtav skroz. Oni moji turski hlepčići, stoput sam ih pravio, sigurno ništa nisam zajebo. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

ne znam dal baba radi i preventivu: nemam suvog leba (nemam nikakvog) za fasirane shnicle! mozel shta drugo, ovsene, kuskus, prezle? ne bih izlazila ni za leba :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...