Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Upravo sam cuo na FOX-u da su oni, nazalost, otkupili prava da prenose F1 i da krecu vec od naredne trke. angry.gif :(Koristim ovu priliku da im se poserem u usta, pokenjam po ledjima, ispisam u kafu i sve sto vec sleduje :rant:

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pridružujem se lepim željama. Jedino što može biti pozitivno je što ipak još nismo videli F1 na FOXu pa postoji i neka šansa da to liči na nešto, možda sa nekim studiom i stručnim konsultantima. Vlada Mijaljević beše na FOXu? Tipujem da ćemo slušati i Veljka Petrovića, sumnjam da će se potruditi da iskopaju nekog svežijeg.Opet, sve mogu preživeti samo da NE DAJ BOŽE ne dovedu Čedomira Brkića. To bi već bilo totalna katastrofa!Sad razmišljam, Top Speed ide na FOXu, moguće da Kulundžić bude u komentatorskoj kabini.

Edited by ducca
Link to comment

Cini mi se da rece ovaj danas u najavi da ce pred trke biti kao neki studio i razgovori. Mislim, OK, ajde da vidimo na sta ce to da lici, ali i ja ocekujem Veljka, a bo'me ni Ceda Brkic me ne bi iznenadio. Sta vise, Veljko ima da bude 100%, pa ko to kod nas duze i bolje prati i zna F1 od Veljka :rolleyes: :D Jbg, taman se ponadah da cu na miru da gledam prenose na HRT-u. :sigh:

Link to comment

Mislim da ce biti profi uradjeno, daleko bolje od onog na b92 jer je ono njihovo bilo zasnovano samo na prenosu trke ali ne i na nekoj siroj prici, kao sto to rade na HRT- u.Al' da ne ureknem...

Link to comment

U, jeee... Todt steps down as Ferrari boss

Ferrari have named Amedeo Felisa as the Formula One team's chief executive after the resignation of Jean Todt.Todt, 62, who was a key figure in turning the Italian team into one of F1's most successful teams, will stay on in a senior executive role.Felisa, also aged 62, joined Ferrari in 1990 and has been the team's general manager since 2006.Todt joined Ferrari in 1993 and guided the team to six straight constructors' titles between 1999 and 2004.With chairman Luca Cordero di Montezemolo back at Ferrari after a stint as chairman of Italy's employers body, Todt said he could "dedicate more time to myself and the things I'm interested in".Montezemolo is known to be an admirer of Renault driver Fernando Alonso.The switch marks the culmination of a generational shift within Ferrari, with the replacement of the previous foreign leaders with a new set, chiefly Italian.
Ne verujem da je ovo samo zbog prošlog očajnog vikenda.
Link to comment
U, jeee... Todt steps down as Ferrari bossNe verujem da je ovo samo zbog prošlog očajnog vikenda.
Nije, cini mi se da je to planirano odavno. Cak mislim da je trebalo da se desi jos prosle godine, pred pocetak sezone, ali je onda Todt odlucio da ostane jos jednu sezonu. Sta ga boli *beep*, on ima da sedi kao direktor u Maranelu i da uziva. :D
Link to comment

Opa

Vozači Meklarena Heiki Kovalainen i Luis Hamilton kažnjeni su pomeranjem za pet mesta unazad na sutrašnjoj VN Malezije zbog blokiranja Nika Hajdfelda i Fernanda Alonsa u završnom delu kvalfikacija. Stjuarti su ovo odlučili nakon nekoliko sati od zavšetka kvalifikacija, a vest je potvrdio i portparol Meklarena, koji je dodao i da se britanski tim neće žaliti na ovu odluku. Ovo znači da će Kovalainen startovati sa osmog, a Hamilton sa devetog mesta.Revised grid:1. Massa Ferrari2. Raikkonen Ferrari3. Trulli Toyota4. Kubica BMW Sauber5. Heidfeld BMW Sauber6. Webber Red Bull-Renault7. Alonso Renault8. Kovalainen McLaren-Mercedes *9. Hamilton McLaren-Mercedes *10. Glock Toyota11. Button Honda12. Coulthard Red Bull-Renault13. Piquet Renault14. Barrichello Honda15. Vettel Toro Rosso-Ferrari16. Rosberg Williams-Toyota17. Fisichella Force India-Ferrari18. Bourdais Toro Rosso-Ferrari19. Sato Super Aguri-Honda20. Sutil Force India-Ferrari21. Davidson Super Aguri-Honda22. Nakajima Williams-Toyota *** Penalised for blocking** Penalised for his crash his Australia
Jos ako krene kisa... Bice ovo extra trka... Edited by yabadaba
Link to comment

Uh, bice interesantno stvarno. Ovi moji ( :D ) su se bar malo konsolidovali, samo da ne sjebu jedan drugog na startu. Je l gledao neko trening? Je l zasluzena kazna za Hamiltona i Kovalainena?

Link to comment
Uh, bice interesantno stvarno. Ovi moji ( :D ) su se bar malo konsolidovali, samo da ne sjebu jedan drugog na startu. Je l gledao neko trening? Je l zasluzena kazna za Hamiltona i Kovalainena?
Jeste - ali nije bilo namerno (sto u krajnjoj liniji nije bitno - skroz ispravna odluka sudija). A inace je istu stvar u tom momentu radilo bar jos 3-4 vozaca ukljucujuci i jednog od Ferarija, mislim da je Masa u pitanju, ali nisu ih uhvatili Hajdfeld i Alonzo u tako nezgodnom trenutku kao ovu dvojicu. Vise je u pitanju bila glupost i splet okolnosti nego namera da se smeta na stazi.Svejedno, Meklareni su brzi od svih osim Ferarija tako da stizu do podijuma garant, pa ce i dalje da beze u sampionatu...
Link to comment

Massa ne može bez trakšna. Amater! Ferrari se konsolidovao i potvrdio prognoze pre početka sezone. Izgleda da je Australija stvarno bila loš dan. Trka više-manje smor, par solidnih poteza, možda i play of the day obilaženje spolja Nika Heidfilda kad su on i Alonso valjda uhvatili u sendvič jednog Red Bulla, setio sam se majstorije Mike Hakinena od pre 10 godina. Kubica me iz trke u trku sve više oduševljava, momak je sazreo, vozi sjajno i vrlo sigurno, verujem da će ove godine zabeležiti i prvenac. šteta što ga je Nakajima onako sjebo prošle nedelje, sad bi bio pri samom vrku lestvice.

Link to comment

Ferrari bas nema srece s izborom 2. vozaca. I Baricelo i Massa su poznati po kiksevima, nalik ovom danasnjem Massinom.Razumem da im je bitno da time pokusaju da izbegnu sukob izmedju (tzv. 1. i 2.) vozaca ali sto je mnogo, mnogo je.Po meni, prenos na FOX- u nije bi tako los, ako ga uporedimo s onim na b92.

Link to comment
Najinteresantnije je bilo i kad Hamilton nije mogao da prestigne Vebera , a i ma brži auto. :lol:
ma bitno je da "i ma", jebes sve ostalo nek' ide zivot...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...