Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Izgleda da se Hamilton na drugom treningu zakucao u zid pri brzini od 130mph :ph34r: Ali okej je, izvukao se bez ikakvih povreda.

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, tako nesto. Slazem se. Mada mislim, ceo vikend pravi vremena 1:31:nesto (a to nesto je vrlo malo), a onda u Q3 ide oko 2 sekunde sporije. To je malo mnogo goriva :D (govorim o Masi).

Link to comment

Pa da, ali krajem treninga kada se postavljaju najbrža vremena svakako imaju manje goriva (skoro ništa) nego sada na kvalifikacijama kada nose gorivo s kojim startuju.

Link to comment

Naravno. Verovatno ce sutra da probaju da idu na dva pit stopa (posto ne verujem da gume mogu da izdrze samo 1 pit stop), a ne na tri, pa zato i vise goriva.

Link to comment

Massa ako ne uspe na startu ili u par krugova da obiđe Kubicu treba da pokuša da pomogne Raikonenu da obiđe Hamiltona. Teško je očekivati od Masse da pobedi u ovakvoj konkurenciji. Bio bih zadovoljan da bude među prvih 3.

Link to comment

Hmm, evo moj brat, koji prati F1 vec 20ikusur godina, koji je zaljubljen u sve sto ima tockove (pa i u F1, naravno), a uz to je i masinski inzenjer ( :P ) i, naravno, navijac Ferrarija :D pratio je ceo vikend (treninge) i misli da Ferrari mnogo bolje trosi gume od ostalih, odnosno da ce sutra ici na dva duga stinta sa meksim gumama i onda na jedan kraci sa tvrdjim, ono cisto da se ispostuje pravilo o gumama. To je jedno misljenje. Videcemo sutra.:)

Link to comment
Hmm, evo moj brat, koji prati F1 vec 20ikusur godina, koji je zaljubljen u sve sto ima tockove (pa i u F1, naravno), a uz to je i masinski inzenjer ( :P ) i, naravno, navijac Ferrarija :D pratio je ceo vikend (treninge) i misli da Ferrari mnogo bolje trosi gume od ostalih, odnosno da ce sutra ici na dva duga stinta sa meksim gumama i onda na jedan kraci sa tvrdjim, ono cisto da se ispostuje pravilo o gumama. To je jedno misljenje. Videcemo sutra.:)
Svaka čast za burazera! Inače, trka kao trka težak smor, jedna od onih odvratnih bez promena od prvog do zadnjeg kruga (mada se tifozi neće složiti sa mnom :P ), McLaren polako ali sigurno tone na mesto "treće snage", Hamilton mi iz trke u trku počinje ići na qrac a bio mi je simpatičan prošle sezone. Kao nešto maše rukama jedva obilazeći Force Indiu. Kad se spusti na zemlju možda i bude ozbiljan kandidat za krunu. Voleo bih da ga Heiki zvekne ove sezone po broju bodova, sa ovakvim bolidom nešto više od klupskog obračuna nerealno je očekivati. Sad kad se slegla frka od prošle sezone, sve više mi se čini da je McLaren ipak napravio tešku grešku kad su potpuno odbacili Alonsa i okrenuli se Hamiltonu u završnici sezone. Verujem da bi ih "glavonja" doveo do naslova (za razliku od "žutokljunca" koji je sam sebe na kraju pobedio) da su mu dali malo više podrške. Čini mi se i da je njegovo kukanje i tužakanje koje me je tada nerviralo ustvari bilo s punim pravom. Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...