Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Jedna neverovatna stvar... Celokupne tramvajske šine su prošle godine obnovljene. Sada su u Milentija Popovića ponovo raskopane, da bi neke cevi "proturili" ili tako nešto , a da tramvaj ni jednom nije prešao preko istih ...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Volim prolece na nbg, prvo nemas struje pola dana, a onda aca vucic svrati na kafu
Da je bar i Flegma bio tu...
Link to comment

Ja mislio mesec. šta uradi malo duža ekspozicija... Al bolje bi bilo da je supernova, da se palim kako imam super pogled sa terase.

Link to comment
Opstina cveta, a topic umire
jeste, sigurno ce da cveta, chim posade neki bonsai... u paviljonima krenuli da doteruju drvece <_<
Link to comment
Ja mislio mesec. šta uradi malo duža ekspozicija... Al bolje bi bilo da je supernova, da se palim kako imam super pogled sa terase.
...da si slikao malo levo, tuzio bih te za uznemiravanje :D...
Link to comment

?ajd da se i ja upisem u tefterisku.Uzrasla i odrasla (kobajagi i sazrela) u bloku 1 a sada od preko "sedam gora i sedam mora" dolebdim da ga obidjem.

Link to comment

Sam centar slike je raskrsnica kod Fontane :) Okrugla zgrada je Hala Sportova, i Pariske Komune vode sve do kružnog toka kod opštine.

Link to comment
Sam centar slike je raskrsnica kod Fontane :) Okrugla zgrada je Hala Sportova, i Pariske Komune vode sve do kružnog toka kod opštine.
Desni donji ugao pa levo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...