Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

samo nemojte da srokate delta siti u vrijeme sezonskih snizenja
moram da priznam da josh nisam prouchila pomenuti objekat.ja sam 1 sramota lokalpatriotizma :Pnego, nova knjizara u starom merkatoru, na dva sprata, u staklenom delu do ulice, ovog izdavacha. treba nam josh knjizara :( Edited by thermal bug
Link to comment
  • 3 weeks later...

ulica proleterske solidarnosti -> ulica antifasisticke borbe. nije lose, makar neki tragovi antifasizma da ostanu, samo mi je zao stranaca koji moraju da izgovaraju ovo ime :D

Link to comment
ulica proleterske solidarnosti -> ulica antifasisticke borbe. nije lose, makar neki tragovi antifasizma da ostanu, samo mi je zao stranaca koji moraju da izgovaraju ovo ime :D
sta, promenili joj ime? boze, sta fali proleterskoj solidarnosti? ne kapiraju da je to totalno in naziv: 1) goli smo, bosi smo2) saosecamo :P
Link to comment
sta, promenili joj ime? boze, sta fali proleterskoj solidarnosti? ne kapiraju da je to totalno in naziv: 1) goli smo, bosi smo2) saosecamo :P
promenili juce.... dobro smo prosli, vozdovac dobio mitrovdansku ulicu :D zamisli zapadnu nam sveti vraci, kozma i damjan.proleteri su out, buvljak su trgovci, onda ide onaj ruzni hotel, pa arena, pa strane firme, sve go kapitalista, pa siv...... gde su tu proleteri?
Link to comment
Iako su radovi na izgradnji "Akva parka" u Bloku 44 tekli "punom parom", nedavno su zbog nedostatka novca ponovo prekinuti. Kompanija "Genel", koja je investitor ovog projekta, obezbedila je samo deo sredstava, a ostatak novca i dalje pokušava da pribavi u inostranstvu.Izgradnja "Akva parka", nakon godinu i po dana pauze, nastavljena je krajem janura, kad je i obećano da će ovaj projekat biti završen do 25. maja ove godine. Tada je, takođe, rečeno da je obezbeđen deo sredstava za opremu, ali da će za završetak izgradnje "Akva parka" biti potrebno još oko tri miliona evra.- Zaista ne znam šta se u međuvremenu dogodilo. U inostranstvu sam. Samo mi je javljeno da su radovi prekinuti. Znam da je investitor bio u Americi, kako bi nabavio potreban novac. Izgleda da, ipak, nije u tome uspeo - prokomentarisao je Vladimir Janković, direktor "Akva parka".Novac za opremu, od koje je samo deo stigao na novobeogradsko gradilište, kako kaže Janković, obezbeđen je od lizinga, a nabavka sredstava potrebnih za završetak "Akva parka" bila je već "gotova stvar". Kako su se stvari iskomplikovale, postalo je sve izvesnije da će buduće vodeno carstvo u narednom periodu biti samo napušteno gradilište.- Zaista ne znam da li će i kad radovi biti nastavljeni - konstatovao je Janković.Prvi put su radovi prekinuti u avgustu 2006. godine, takođe zbog nedostatka novca. Od tada je od finansiranja izgradnje "Akva parka" odustalo čak 13 investitora, a pre nekoliko meseci je projekat napustio i suinvestitor i bivši košarkaš žarko Paspalj.
po n-ti put :lol:
Link to comment

mozda tenis umesto plivanja :D

Firma „Femili sport“, porodice najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića, pobedila je na konkursu za dodelu u zakup 3,8 hektara u novobeogradskom bloku 45 za 11 miliona evra, na kojem će izgraditi teniski centar i dovesti prvi ATP turnir u Srbiju.
Link to comment
mozda tenis umesto plivanja :D
U kraju koji su bili namenili za raseljavanje Roma, pa odustali zbog protesta pravovernih građana.Znači da i do sada najslabije cenjenom delu N. Bgda sa Novakovim terenima skače cena.
Link to comment
Beograd -- Početak rekonstrukcije mosta Gazela će kasniti oko godinu dana, jer Skupština Srbije nije ratifikovala ugovore o kreditu sa EIB.Javno preduzeće Putevi Srbije saopštilo je da to odlaganje može prouzrokovati poskupljenje radova na rekonstrukciji i do 50 odsto, zbog rasta cene gvožđa i ostalog materijala.Evropska investiciona banka (EIB) odobrila je kredite od 66 miliona evra, od kojih je 33 miliona evra obezbeđeno za rekonstrukciju mosta Gazele i 33 miliona evra za rehabilitaciju glavnih i regionlanih puteva i mostova u Srbiji.Ta sredstva ne mogu da se koriste dok ugovore na ratifikuje Skupština.Skupština Srbije raspuštena je 13. marta, čime je i prestao mandat Vlade Srbije. Novi parlamentarni izbori raspisani su za 11. maj 2008.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...