Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

fdu je u bloku 39. mozda ces da zivis u zgradi fakulteta posto u tom bloku nema stambenih zgrada :D a za 36-ti prvi put cujem.
kako bre nema? tamo gde staje 67 preko puta, ima zgrada...znam da je neki blok, al nisam bila sigurna koji!
Link to comment
koju stranu, pa da pogledaš, da sam pitala, kojem bloku pripadaju n.heroji...ne vidim koja je to laž... al ajd...
Narodnih heroja je nekada isla od bloka 1 a mislim da se nastavlja u bloku 2. Nisam sasvim sigurna jer mislim da je ista produzena prema Airport city. Ne hvataj me za rec jer sam posle dve decenije "pogubila koncice" pa, recimo, pitam gde se nalazi Radoja Dakica :(
Link to comment
Narodnih heroja je nekada isla od bloka 1 a mislim da se nastavlja u bloku 2. Nisam sasvim sigurna jer mislim da je ista produzena prema Airport city. Ne hvataj me za rec jer sam posle dve decenije "pogubila koncice" pa, recimo, pitam gde se nalazi Radoja Dakica :(
sto se narodnih heroja tice ona se nastavlja i kroz blok 33 i dalje preko autoputa do mislim da je to treci bulevar.radoja dakica jedan deo ide uz institut za majku i dete (ako je rec o blokovima mislim da je to 7 ili 7a ako nekog interesuju blokovi - kraj u narodu poznatiji kao paviljoni). ima i radoja dakica u zemunu koja krece od parka i ide do podvoznjaka kod prve pruge. a ima jedna ulica radoja dakica na vozdovcu otpilike negde na pocetku vojvode stepe, ne znam na koju si mislila. :lol:
Link to comment
sto se narodnih heroja tice ona se nastavlja i kroz blok 33 i dalje preko autoputa do mislim da je to treci bulevar.radoja dakica jedan deo ide uz institut za majku i dete (ako je rec o blokovima mislim da je to 7 ili 7a ako nekog interesuju blokovi - kraj u narodu poznatiji kao paviljoni). ima i radoja dakica u zemunu koja krece od parka i ide do podvoznjaka kod prve pruge. a ima jedna ulica radoja dakica na vozdovcu otpilike negde na pocetku vojvode stepe, ne znam na koju si mislila. :lol:
Samo sam stavila kao primer koliko jos uvek znam gde se koja ulica nalizi.Inace, mislila sam na ovu kod Instituta jer je ovo diskusija o NBgd.
Link to comment
Samo sam stavila kao primer koliko jos uvek znam gde se koja ulica nalizi.Inace, mislila sam na ovu kod Instituta jer je ovo diskusija o NBgd.
javlja mi se da se r dakica od instituta kroz tunelche nastavlja na r dakica u zemunu, pa sve do parka.nije problem diskusija, zemun smo i tako vec anektirali negde izmedju prve i trece strane topika :P
Link to comment
javlja mi se da se r dakica od instituta kroz tunelche nastavlja na r dakica u zemunu, pa sve do parka.nije problem diskusija, zemun smo i tako vec anektirali negde izmedju prve i trece strane topika :P
Uzela sam zdravo za gotovo ovo gore "Novi Beograd", pa htela da objasnim, pa...i ispade sto ispade.Necemo valjda oko sitnica da se raspravljamo. :rolleyes:
Link to comment
Uzela sam zdravo za gotovo ovo gore "Novi Beograd", pa htela da objasnim, pa...i ispade sto ispade.Necemo valjda oko sitnica da se raspravljamo. :rolleyes:
ma da, sve je to nashe :Dta r dakica ulica u zemunskom delu je u stvari mnogo slatka, dok je ne naruze napamet bogatashkim gradjevinama. a to je pitanje trenutka...
Link to comment

Jel se još neko zajebao i ušao u 71, koji je promenio trasu posle sto godina, izašao kilometar-dva od odredišta i to prepešačio okupan prijatnim prolećnim pljuskom?

Link to comment
Jel se još neko zajebao i ušao u 71, koji je promenio trasu posle sto godina, izašao kilometar-dva od odredišta i to prepešačio okupan prijatnim prolećnim pljuskom?
uuu, saosecam sa vashim sluchajem. nemaju navike da obaveste <_<a bash u ponedeljak primetila da su pustili 71 kroz bulevar umetnosti, pa se poradovala, eto i u nashe selo pushtili 1 dobar autobus za grad, koji ce ici chesce od 2x mesechno :Pa kuda ide, na 3ci bulevar pa toshin bunar ili neshto josh trece?moracedu da predizajniraju saobracaj na nbg, neminovno. sta su sve sazidali, treba i stici do tamo. nego, ste uochili ekipu koja subotom pre podne operishe po busevima u o brigada na linijama novi merkator - ideja/rodic?chudo naroda odzeparishe i tako u krug, iz nedelje u nedelju :ph34r:
Link to comment
a kuda ide, na 3ci bulevar pa toshin bunar ili neshto josh trece?
da,tako,pa na ledine,valjda.a 67 pustili do blokova izgleda.ne znam da li su još nešto menjali.
Link to comment
javlja mi se da se r dakica od instituta kroz tunelche nastavlja na r dakica u zemunu, pa sve do parka.
to sto ste anektirali zemun na pocetku topika necu nikad opsrostiti.a sto se ulica r dakica tice, zemunska se zavrsava kod tunelceta posto je broj 1 kod parka. ova novobeogradska pocinje kod instituta za majku i dete i zavrsava se kod ulice na koju tunelce izlazi ali ne bas tacno. tunelce izlazi izmedju pohorske i luja adamica. potpuna besmislica da se dve ulice istog aziva nalaze tako blizu jedna drugoj.
Link to comment
to sto ste anektirali zemun na pocetku topika necu nikad opsrostiti.a sto se ulica r dakica tice, zemunska se zavrsava kod tunelceta posto je broj 1 kod parka. ova novobeogradska pocinje kod instituta za majku i dete i zavrsava se kod ulice na koju tunelce izlazi ali ne bas tacno. tunelce izlazi izmedju pohorske i luja adamica. potpuna besmislica da se dve ulice istog aziva nalaze tako blizu jedna drugoj.
u paviljonima su ulice vezali u mashne, nishta me ne chudi :)anektirali, pa sta. nismo mogli da izdrzimo :P
Link to comment
naravno da niste mogli da izdrzite kad je tako lep :wub:
Lokal-patriotizam :lol: Sto se mene tice mozemo i dalje da se druzimo al da priznas da je NBGD lepsi :D ;)
Link to comment
Jel se još neko zajebao i ušao u 71, koji je promenio trasu posle sto godina, izašao kilometar-dva od odredišta i to prepešačio okupan prijatnim prolećnim pljuskom?
Meni se desilo da sam ušao na početnoj stanici 67-ice (bar sam tako mislio) u rano jutro i krenuo na pos'o u centar grada... Medjutim, posle 7-8 minuta sam se obreo u bloku 70a, potpuno zbunjen. Prvo sam mislio da sam onako bunovan, promašio 67 i ušao u 94 , ali onda kada nismo skrenuli u J.Gagarina , nego nastavili Omladincima nisam znao šta me snašlo. Super stvar je što je 67 sada mnogo brža na relaciji blok 23-Z. venac. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...