Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Mislis od ovih sa slike? To da, ali covek se interesuje da li je uopste moguce napraviti nesto ovakvo, otud moje javljanje [emoji4]
 
Mislim na bilijeva[emoji769] vrata u odnosu na ono što on hoće.
Bar mislim da znam.
Evo izmerio sam, "ramovi" su 4.8 cm široki...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Đeste majstori.

Kako da obijem malu tavansku bravu? Brava je poput onih na nekim postanskim sanducicima ili ormarićima za strujne satove?

Da zabodem šrafciger i pokušam da polomim okretanjem? Da izbijem šrafcigerom i čekićem?

Link to comment
Đeste majstori.
Kako da obijem malu tavansku bravu? Brava je poput onih na nekim postanskim sanducicima ili ormarićima za strujne satove?
Da zabodem šrafciger i pokušam da polomim okretanjem? Da izbijem šrafcigerom i čekićem?
Te brave nisu nešto "jake". Mislim da bi uspeo da je "okreneš na polugu" tj zabiješ nešto i onda bi je okrenuo celu pa i jezičak.
Ako je to kao brava na sandučetu..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Đeste majstori.

Kako da obijem malu tavansku bravu? Brava je poput onih na nekim postanskim sanducicima ili ormarićima za strujne satove?

Da zabodem šrafciger i pokušam da polomim okretanjem? Da izbijem šrafcigerom i čekićem?

 

Burgija za metal i probusi je.

  • +1 1
Link to comment

jel ima neko predlog za najbolji jeftini materijal za ogradjivanje podruma. imamo potpuno nefunkcionala podrum u staroj zgradi koji bismo da napravimo da bude za odlaganje.

 

razmisljam da idem sa limom i ramom od jaceg materijala. a mozda i sa daskama resetkasto, da moze da se vidi unutra sta ima

Link to comment
jel ima neko predlog za najbolji jeftini materijal za ogradjivanje podruma. imamo potpuno nefunkcionala podrum u staroj zgradi koji bismo da napravimo da bude za odlaganje.
 
razmisljam da idem sa limom i ramom od jaceg materijala. a mozda i sa daskama resetkasto, da moze da se vidi unutra sta ima
Pa zavisi kakve su ti namere [emoji12].
Kod mene u zgradi su rešetkasto stavljene letvice, da ne kažem fosne[emoji769], a ko je hteo da se ne vidi ukuca table šper ploče...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, extragluv said:

jel ima neko predlog za najbolji jeftini materijal za ogradjivanje podruma. imamo potpuno nefunkcionala podrum u staroj zgradi koji bismo da napravimo da bude za odlaganje.

 

razmisljam da idem sa limom i ramom od jaceg materijala. a mozda i sa daskama resetkasto, da moze da se vidi unutra sta ima

ja sam moj podrum u soliteru zatvorio gipsanim pločama ušrafljenim u letvice kakve frenk pominje.

Link to comment
Valjda čovek veruje kad pogodi posao da s druge strane nisu preveranti i hohštapleri. 
Naravno da ne može on biti više kriv od tih majstora, no pitanje je kako je pogađao i šta.
Majstori žive od preporuka, ovi ako im nije bitno onda je pitanje kakvi su majstori.
Ja sam kod ortaka kad se selio video ovo ali on je imao regal i relao majstorima:
Samo tako to što se vidi!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...