Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

8 hours ago, nisam ja said:

dajte ceo postupak za radijatore, da li šmirglam, čime šmirglam, podloga, ne podloga, koja farba, može li to u grejnoj sezoni itd. i

 

Radijator lak,manje vise bilo koji proizvodjac.Smirglas samo malo da povrsina postane hrapava da moze da se zalepi novi sloj boje.Moze u grejnoj sezoni naravno.

 

8 hours ago, nisam ja said:

prethodni je imao neki peh s vodom očigledno pošto su vrata od klonje oguljena nekih 10ak cm u dnu. kome ih nosim da prešmirgla i prefarba?

 

Donesi ih kod mene :laugh:

 

Pitanje da li su vrata na dnu i nabubrela ili je samo otpala farba,a to manje vise ne moze da se zna dok se ne skine ta lajsna dole.

Nekako mi je logicno da se vrata farbaju cela posto koliko vidim je boja vec pozutela.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

dovedi nekog kutijasa /stolara koji ne zna da radi sa drvetom nego samo sa plocastim materijalima/ da ti napravi neko ormance ispod lavaboa i da ga pusti desno i gore na 0 sa umivaonikom da pokrije sve te cevke, a i da dobijes neku upotrebljivu povrsinu desno od lavaboa.

 

edip: vrata su, najverovatnije prezivela neku manju poplavu

 

Edited by foto
Link to comment

Trebam savet od iskusnih

Ovo se 'zapeklo', sta mislite vredi li pokusati s sprejom protiv rdje il da ne bacam pare posto je vrv rdja i 'zapecenost' unutar zavrtnja, kako se meni cini, dotle se ne moze dopreti20201029_153637.thumb.jpg.04a38845d602b5561fabcc9ab9110693.jpg

Link to comment

Možeš da probaš sa WD40, naprskaj, neka odstoji, pa ponovi ukoliko ne popusti... WD će delovati i na te skrivene površine - nema garancije za uspeh, ali nije ni nešto preterano skup...

Koji je ovo model patika?

Link to comment
15 hours ago, Ras said:

Možeš da probaš sa WD40, naprskaj, neka odstoji, pa ponovi ukoliko ne popusti... WD će delovati i na te skrivene površine - nema garancije za uspeh, ali nije ni nešto preterano skup...

Koji je ovo model patika?

:D

hvala. Pokusacu onda.Mislila da uzmem u lidlu sprej protiv rdje koji je u aktuelnoj ponudi ali poteazicu taj wd

Link to comment
On 28.10.2020. at 12:58, nisam ja said:

nisu nikad bila bela. nego baš takva, žućkasta. 

 

bio i stojdža te boje pre milion godina. :D

ako nije kasno....

 

ako ima radijator lak/farba u spreju - kolko god skuplji vredi svaku paru. zastitis novinama sve okolo (sto bi morao svakako) i udri. gotovo ocas posla. velika je zajebancija to farbati pemzlom okolo naokolo, pipavo u majcinu. 

Link to comment
4 hours ago, adam said:

ako nije kasno....

 

ako ima radijator lak/farba u spreju - kolko god skuplji vredi svaku paru. zastitis novinama sve okolo (sto bi morao svakako) i udri. gotovo ocas posla. velika je zajebancija to farbati pemzlom okolo naokolo, pipavo u majcinu. 

 Ko ne zna farba cetkom ko zna farba valjkom :laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...