Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

21 hours ago, namenski said:

Ma nisam hteo da ti уврачам ili izbaksuziram, nego par meseci vec sredjujem nesto po radionici, pa besomucno sakupljam konzerve za lagerovanje raznih srafova, srafcica, eksercica, sve po kuci besomucno hranim konzervama, poceli da me izbegavaju, da jedu van kuce... :D

Jednom recju - strucnjak za konzerve, sto ekstravagantnije to bolje.

Ali se za plastiku nisam zezao: gomila ih je iznutra plastificirana, ipak ti pripazi, to se lako primeti.

 

bio si u pravu, bonduele plastificirana. nista, doniracu ti ove 4 konzerve sto sam spremila sa srafove il kad budes presadjivao muskatle, a ja cu se odgegati do deema, tamo ima svakakvih andrmolja, uz malo srece, imaju i kartonske kalupe za panetoncice. 

 

Link to comment
25 minutes ago, darling said:

bonduele plastificirana

Joj, pazi dodatno, ta moze da posece opasno onim podmuklim obodom koji ostane kada se odstrani poklopac.

U stvari, ne da moze, nego vec jeste :cry:

Link to comment

Nije bio dostupan taj, pa sam nazvao nekog drugog. Ali izmedju toga sam probao s jos jednim, pa je razgovor isao otprilike ovako:

 

- ALO (to je bio prvi dobar znak)

- Dobar dan, da li imate vremena sutra za dve manje popravke?

- A sta je u pitanju?

- Treba da se zameni ventil u kuhinji i...

- Aaaa znas ti koji je to poooos'o, nama je vreme novac

- Heh. Dobro, koliko vam je vreme?

- A?

- Koliko je vreme? Koliko novca?

- Druze, slabo te razumem i ...

- Dovidjenja (klik)

 

Posle sam guglao i vidim lik radi u Rakovici, ali zato ubacuje flajere 10km odatle. Bolid

Link to comment
On 23.11.2018. at 10:11, salerokada said:

:laugh:


Moj kum radi kuhinje. Čovek je diplomirani mašinski inženjer i shodno tome je izuzetno precizan i ume da nađe rešenje za svaki problem.

 

izgleda da masinski inzenjeri bas umeju da naprave kuhinje :) kada sam kupovao stan u kojem zivim, odusevio sam se kuhinjom koju sam zatekao, prethodi vlasnik mi rekao da je to radio masinski inzenjer :D em estetski meni tako lepa em prakticno organizovana da se svaki kubni milimetar u kuhinjici skorisi em sto posle 9 godina koliko je kuhinja stara izgleda kao nova, kako je krenulo dok pozivim necu menjati kuhinju jer sam svojom bas odusevljen i posle toliko godina

Link to comment

Oće to tamo gde mašinski inzenjeri prave kuhinje i to jos u domacoj radinosti.

Doduse, neki koje sam znao pre 10-ak godina, nisu bili bas u domacoj radinosti, nego su zakupljivali par desetina kvadrata u jednoj Bg OŠ...

Podsetih se 1 vica iz vremena Josipa Broza: obilazi fabriku, neko masinstvo, i zastane pored radnika, crn, zamazan, srafi neke srafove...

Gleda ga poduze, zapita jeli druze koliko tebi vremena treba da zavijes taj jedan sraf, ovaj odgovara pa tako, jedno 20-ak minuta, pola sata...

Au bre, pa ja bih to zavio za par minuta, 5 najvise...

Pa lako je tebi, ti si masinbravar, a ja sam arheolog....

Link to comment

Potonuo u zaborav, pod srbozderom Brozom se za njega robijalo min. 10 godina.... :cry:

Kad smo vec u Off, setih se par viceva o Miki Spilj(a)ku, 1 od ondasnjih predsednika vlade (SIV-a), za njih se dobijalo cirka 5 godina u bukagijama doduse, obaska sto su su viceve o njemu po masovnosti, a i hronoloski nasledili vicevi o Muji i Hasi.

Leti Spiljak iznad Venecije, odlazi ili se vraca iz neke drzavnicke posete, pogleda kroz prozor, neka voda, iz nje vire kuce, javlja u Beograd da su u Italiji velike poplave i da bi trebalo uputiti pomoc, valja se...

Ili kada je obilazio Peugeot valjda, sluzbena poseta, razgleda, i prisutni kapitalisti mu kazu gospodine predsednice, mi bismo da vam u znak paznje i postovanja poklonimo jedan automobil, a ne, nikako, ja to nikako ne mogu da primim, OK, razumemo, onda redlazemo da vam ga prodamo po simbolicnoj ceni od recimo 5 franaka...

Ovaj vadi novcanicu od 10 franaka, kaze nemam nista sitnije, dajte mi onda dva komada...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...