Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Ma znam ja da je za majstora, koga nemam -.- samo eto da cujem vase savete i iskustva. Muskarci su generalno majstori za mnoge stvari u svojim kucama i vole da se petljaju, a i izes onog koji nije i nista ne zna [emoji38]

 

Inace odvrnem uvek toplu da izadje vazduh, ali to traje beskrajno dugo, i opet ne izadje sav vazduh, kazem vam tek posle 3 dana (treba imati na umu da cesto nisam kod kuce), situacija se sasvim normalizuje. A doduse u kupatilu se sredi mnogo brze, ali u kuhinji, koja vuce toplu vodu iz bojlera u kupatilu (nemam kuhinjski b.) posle 3 dana, valjda jer je dugacak put, tj daleko slavina.

 

Btw, kako da pronadjem majstora?

Koga god sam pitala da mi preporuci svog, ili zivi na suprotnom kraju grada ili su savetodavci nezadovoljni pruzenim uslugama...

Cesto nestaje voda, stare su cevi u okolini i izludjuje me problem.

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

prozor koji najređe otvaram kada otvorim na kip otvara tj ne zakoči levu donju "bravicu"

kada je zatvoren(ručka na dole) zabravi se sve

 

jel ima neka mađija za to?

Link to comment

Ručka je na lijevoj strani pendžera, kapiram? :D

 

Imam sličan problem, samo sa vratima. Očigledno je problem u dijelu hoda kad prođeš srednju poziciju (onu za otvaranje) da se tad oslobodi a onda u drugom dijelu taj pimpek na prozoru ne upadne gdje treba (u onaj mali kanal na okviru) već ostane slobodan. Jbg, jebeno mi ovako tekstualno objasniti :lolol:

Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

prozor koji najređe otvaram kada otvorim na kip otvara tj ne zakoči levu donju "bravicu"

kada je zatvoren(ručka na dole) zabravi se sve

 

jel ima neka mađija za to?

Probaj da rukom pritisnes taj deo kad okreces rucku (znam da je mozda malo "spajderman" potez) da ga mehanizam dok je kvaka u polozaju za puno otvaranje, ne otvori...

A znam taj osecaj ja sam pre par godina tako otvorio prozor koji je bio veliki , kvadrat, i mislio sam da ce ceo da se otkaci i poklopi me...

Inace ima sad novitet u mehanizmima, da se prozor "zaustavi" u bocnom otvaranju kao kip, samo bocno i to sve kvakom regulises...

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne razumem

:huh:

Pa moguce da kada otvaras prozor na kip, kvaka je u jednom trenutku u polozaju koji je za "puno otvaranje" i u tom polozaju je ta bravica oslobodjena i prozor se odmakne i kada bi trebalo da "uhvati' za kip polozaj ona je vani... Ako drzis ram prozora dok kvaka prelazi taj polozaj da bi otisla "na gore" mozda zubac nece izleteti i ostace u poziciji da zakaci to sto treba.

Mozda ja nisam dobro shvatio, a mozes i da zoves majstora ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...