Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Eventualno negde unutra jer mu svetli kontrolna lampica kad se upali.

ne mre biti kabl ako ta lampica svetli. crklo je nešto iza prekidača

 

EDIT: ovo tvistidovo je užas.

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

Tako ide. Mada ne mora baš uvek.

 

Što se cena tiče nisam baš u toku, ali znam da su uvek bili povoljniji od ostalih za istu vrstu i debljinu ploče.

 

Nisu i jedini u toj ulici pa možda i da proskitaš malo?

to mi je i problem, nemam kad da proskitam, pa rachunah mozda neko vec proskitao ^_^

 

na kraju, uzecu tamo neshto shto bude na akciji, ako ne bude bash nebo plavo ili kivi zeleno, shta bude. nije mi boja toliko vazna...

Link to comment

sad mi čovek reče da je pazario u nekakvom art investu na tošinom bunaru. uzimao je bele table po 700 i nešto a obojene su 1200 pa uvis. znači, to je neka uobičajena cena. neka ušteda je moguća ako se skroji tako da imaš minimalni restl. meni je jednom restl značajno digao inače prihvatljivu cenu po m2.

Link to comment

ne mre biti kabl ako ta lampica svetli. crklo je nešto iza prekidača

 

EDIT: ovo tvistidovo je užas.

Tako sam i ja mislio al ima logike ovo Taletovo da dobija samo fazu.

 

Tako mi se pre par godina prekinula nula pa nisam imao struju u kuci dva dana. Glimerice svetle al struje nema.

 

Sreca pa sam se setio da ga odnesem kod elektricara da mi skine onaj torx sraf jer bih odlepio da sam opet morao da se mlatim sa tim.

 

Imam jos dosta srafova da bih lepo prisao motoru al ovi valjda nece biti problem

 

 

edit: update

 

sad sam ga ukljucio otvorenog i zavrteo je motor :)

 

Prekida i pucketa al daje znake zivota. Bice da je ovde neka glupost u pitanju. Malo cu jos da bacim pogled ako slucajno uocim nesto ocigledno al cu ovo verovatno ostaviti profesionalcu.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne uspevam da ga nadjem gde je jer sad nikako ne uspevam ponovo da ga zavrtim. Jos malo cu cackati pa ga predati profesionalcu. Pretpostavljam da je ovo zezanje za onog ko zna sta radi.

 

edit: cini mi se da relativno jednostavno mogu da mu dovedem struju do nekog kontakta iza prekidaca. Probacu jos to da utvrdim da li je problem pre ili posle njega.

Edited by katamaran
Link to comment

Imam sigurno u supi.   edit: (Rasejani oprosti)

 

vidi edit proslog posta gde sam mislio da ga spajam.

 

 

edit 2: ipak nije tako lako za spajanje jer ima neke plasticne zastite na kontaktima. Zao mi da ih unistavam ako nema potrebe.

 

Jel bih mogao da povezem taj kratki kabl direktno na kontakte levo i desno od motora?

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...