Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

meni bogme nije bila uopste savrsena. poslali mi vodoinstalatera koji mi je tek duuugo po dolasku rekao da zapravo i nije vodoinstalater pa ne moze da radi vece kvarove (a za koj sam te kurac zvao onda), ali to je jos i manji prestup.

 

mnogo je veci taj da su pokusali da mi naplate uslugu koja nije izvrsena, uz reci "ali to bi toliko trajalo da smo radili, znaci kao da jesmo" (naravno, posle kraceg vasudeva momenta, pristao sam da platim samo dolazak i jednu manju intervenciju koju su uradili)

 

i trece majstor je bazdio na rakiju.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

de me nađe, jurila sam svog starog vodoinstalatera da organizuje ekipu za renoviranje kupatila a on sve vreme nedostupan na mob. sinoć saznam da se obesio još u maju  :ph34r:

 

И сада хоћеш да ти препоручимо мајстора :naughty:

 

Шалу на страну,дали ти треба да реновираш купатило па ти треба да кажем мајстор за то или ти треба водоинсталетер.Мислим да би знао кога да ти препоручим.

Link to comment

neću ja, Lezilebović je tražio.

Inače sve kršim, rušim jedan zid, pravim novi, zaziđujem jedna vrata, menjam kompletne instalacije i sanitarije, pločice...

Daj na pm ako imaš neke pouzdane.

Link to comment

Treba mi preporuka ili kontakt za nekog majstora za šporet!

 

Naime u jednom trenutku proliveno mleko na šporet i deo mleka je završio na neobezbeđenoj utičnici i momentalno je došlo do kratkog spoja i iskakanje osigurača.

Zamenjena je utičnica, kabl od šporeta je proveren kao i žice iz zida i tu "nema problema".

Međutim i dalje dolazi do kratkog spoja kada se "napravi kontakt" između šporeta i utičnice.

Link to comment

Trofazni.

Šteker je menjan

Utičnica otvarana i sve je u redu.

I sam šporet je otvaran, međutim ne vidi se da nešto nije u redu :(

Edited by eye of the beholder
Link to comment

đine, dobar električar, meni je opravio mašinu za veš i mašinu za sudove. kome treba 0637716060

 

btw upravo završavam nadstrešnicu na garaži, pa ću podeliti s vama kako su išli radovi u slici i reči :)

Link to comment

Treba bi majstor za stare drvene prozore. Radili smo ih pre 9 godina, prilicno sredili tada, nacentrirali, sanirali, restaurirali, ofarbali. Sada je potrebno da se ponovi operacija, da se malo prikrpi drvenarija koja je stradala u ovih 10 godina, da se ponovo dobro nacentriraju i da se na kraju zastite i ofarbaju. Tada mi je to radio jedan ex-junkie koji je bio spor i pedantan kao neku formu samopomoci i za pare naravno. Sada ne znam nikog normalnog :).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...