Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Izvini, ali kakve veze ima Kuyt sa Dekijem?
Ne prevelike. Pomenut je kao jedno od pojacanja.@WeenieNavedena su bila trojica, Kujt, Maskerano i jos jedan (zaboravio sam koji). Doduse, izvor je bio tipa tutomerkatoskygoal, tako da je pitanje koliko je to verodostojno. U svakom slucaju bice veselo videti koga ce Benitez dovuci sa sobom i kako ce se uklopiti sa postojecim sastavom.
Link to comment

Jedino Maskerano moze da uzme mesto Dekiju, ali on je tip igraca kao Kambijaso, tako da sumnjam da ce doci. Kujt je krilo i napadac, nema on veze sa Dekijevim mestom u timu. A drugo, kad god je Deki bio 100 % zdrav, igrao je u 11.

Link to comment

rafa hoce po svaku cijenu mascherana. cambiasso mozda i ode, ako dovedu ovoga. rafa zeli i vargasa i davida silvu

Link to comment
Real Madrid Launch €20 Million Offer For Lazio Left-Back Aleksandar Kolarov - ReportReal Madrid are on the brink of signing Aleksandar Kolarov from Lazio, according to Il Messaggero.Recently-appointed Madrid boss Jose Mourinho has earmarked the Serbia international as his top target for the left side of the defence as he plans to mount a serious Champions League challenge next season.Lazio are determined to keep hold of Kolarov, whom they signed from OFK Beograd in 2007, but Madrid have not given up on their pursuit of the 24-year-old.And Rome-based publication Il Messaggero suggests that Real Madrid last night tabled a €20 million offer for the left-back, who is part of Serbia's squad for the World Cup.Earlier Lazio president Claudio Lotito indicated that €15 million would not be enough to prize Kolarov away from the Stadio OlimpicoMarseille left-back Taye Taiwo has been mooted as an alternative to Kolarov if Madrid fail to land the Serbian
:lol:
Link to comment

Ne znam da l mi je smesniji rupa Kolarov u Realu ili cifra od 20 miliona. Sta nije smesno?Da se razumemo, zelim momku se najbolje i da se namlati i para i golova, cega god u Realu, ali pare su smesno nenormalne!

Link to comment

dokle ce vise da se rapravlja o parama koje pojedini klubovi izdvajaju za igrace?to je odavno izaslo iz okvira realnog i besmisleno je o tome raspravljati.koliko znam, fan si mancestera, takve nebulozne cifre oko transfera ne bi trebalo da te iznenadjuju.

Link to comment

Jbg za neke igrace mozda i vredi izdvojiti neku ludju cifru (iako nijedna cifra u danasnje vreme, tj zadnjih 15ak godina, nije opravdana i racionalna), ali za neki mediokritet dati tolike pare jbt, pa odmah bih proglasio Fergusona ludim kad bi tolike pare dao za njega. Srecom vec sam imao priliku to uciniti kada je istu cifru ako ne i vecu dao za raspalog Hargreavsa, da ne pricam o 30+ za Berbatova. Pa to je jedan od najglupljih transfera u ovoj deceniji. Ume i matori da odlepi kad se zakaci za neku budalu, sta ces... Dakle, daleko do toga da sam za razbacivanje parama, ali ovo je sick za jednog Kolarova dati toliko. Pa Inter je za Sneijdera dao 15 miliona, primera radi.

Edited by ducca
Link to comment

Tošić u CSKA za 9.7 miliona evra

Reprezentativac Srbije Zoran Tošić karijeru nastavlja u CSKA iz Moskve! Ruski mediji tvrde, pozivajući se na pouzdani izvor blizak Mančester Junajtedu, da je CSKA za 9.7 miliona evra otkupio ugovor 23-godišnjeg Tošića, koji je u decembru 2008. iz Partizana otišao u slavni engleski klub.Drugi deo prošle sezone Tošić je proveo na pozajmici u Kelnu, koji je želeo da ga zadrži, ali nije imao dovoljno novca. Obzirom da univerzalni napadač nije u fokusu trenera Mančester Junajteda Ser Aleksa Fergusona ni za sledeću sezonu, najbolje rešenje za obe strane je bio sporazumni rastanak. Tošić je za “crvene đavole” odigrao samo pet zvaničnih utakmica i nije se upisao u strelce, dok je za Keln postigao pet golova u 14 mečeva.Transfer Zorana Tošića iz Mančester Junajteda u CSKA je četvrti najveći u istoriji ruskog fudbala. Rekord drži Maniš, koji je za 16 miliona evra iz Porta svojevremeno prešao u Dinamo.

fino za njega, ovolika suma govori da racunaju na njega i da ga verovatno vide kao zamenu za krasica.jedinstvo jos i zaradilo na njemu :D

Link to comment

Vidić navodno u Man City za ~20 miliona, a Kjaer u Man Utd kao zamena, za nešto manje pare. A onoliko su tupili da će otići iz kluba jer mu žena ne podnosi klimu na severu Engleske :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...