Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

sad se pominje da bi jovanovic vec mogao da napusti liverpool i ode za rafom u inter :Dsumnjam da ce se desiti, ali hu nouz.juve navodno sad juri forlana, gallasa i bonuccija. a roma rodrigueza [igrao sinoc za argentinu lijevog beka] kojem je istekao ugovor, pa bi dosao za 0 ojra

Link to comment

Balak potpisao dvogodisnji ugovor sa Bayer Leverkusenom.Alegri ozvanicen kao novi sef Milana.

Edited by ducca
Link to comment

Mislim da bi to bilo lose za njega, morao bi da prolazi kroz sta je prosao i Bane Ivanovic da bi se izborio za mesto u ekipi pored Vejna Bridza, a nisam siguran da je Siti kao klub vredan takvog cimanja.

Link to comment
A ja sve vreme mislim da je Lotito teska prskotina. Svaka mu cast kakvu ce lovu da obrne na jednom Kolarovu!
Kolarov uopste nije los igrac a i deluje mi gledajuci ovo prvenstvo da je ta pozicija generalno prilicno deficitarna kad su u pitanju igraci visoke klase. Mnoge ekipe, pa cak i one koje se takmice za titulu, imaju problem kvaliteta na levom beku.
Link to comment

Svaka cast Kolarovu ali on ne vredi 20 miliona pa da ima 4 noge. 10m bi bilo na granici da bude previse. Momak je jak, moze da trci, voli da se ubacuje (ali vrlo cesto neproduktivno), ima sjajnu levu nogu, ali odbrana mu je katastrofa! Lazio je prethodne 2 godine brdo golova primio po njegovoj strani, a posebno posle ubacivanja sa levog krila kada bi Kolarov prespavao na drugoj stativi i slicno. Cak je jedan deo sezone proveo u veznom redu zahvaljujuci proceni Balardinija da bi mu Kolarov sa svojom prangijom bio korisniji i bezbolniji za koriscenje u vezi, s obzirom na jadnu formu celog tima, nedostatak golova i rupu u odbrani. Sve u svemu, ne sporim da on vredi neki novac i da ima perspektivu...kao i da postoji deficitarnost na toj poziciji kada je kvalitet u pitanju u Evropi, ali ova cifra koja se pominje je preterana sa veliko P.

Link to comment
Svaka cast Kolarovu ali on ne vredi 20 miliona pa da ima 4 noge. 10m bi bilo na granici da bude previse. Momak je jak, moze da trci, voli da se ubacuje (ali vrlo cesto neproduktivno), ima sjajnu levu nogu, ali odbrana mu je katastrofa! Lazio je prethodne 2 godine brdo golova primio po njegovoj strani, a posebno posle ubacivanja sa levog krila kada bi Kolarov prespavao na drugoj stativi i slicno. Cak je jedan deo sezone proveo u veznom redu zahvaljujuci proceni Balardinija da bi mu Kolarov sa svojom prangijom bio korisniji i bezbolniji za koriscenje u vezi, s obzirom na jadnu formu celog tima, nedostatak golova i rupu u odbrani. Sve u svemu, ne sporim da on vredi neki novac i da ima perspektivu...kao i da postoji deficitarnost na toj poziciji kada je kvalitet u pitanju u Evropi, ali ova cifra koja se pominje je preterana sa veliko P.
Jebi ga, preterana u odnosu na sta? Ako mene pitas manje-vise svi ovi veliki transferi su preterani ali ja ne dajem pare za igrace. Kolarov vredi onoliko koliko vredi na terenu, a to moze da bude 2 miliona za nekog i 20 miliona za nekog drugog, u zavisnosti od toga koliko je ko lak na novcaniku. To trziste igracima je odavno potpuno podivljalo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...