Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

12 miliona za Pepea. Za koliko su prodali D'Agostina Fiorentini? 10ak? Fin posao Udinesea, a još nisu počeli da krčme strance. Inler, Asamoah, Sanchez, Handanovič, Isla... Šta je bilo sa Felipeom? Jel im ostaje Di Natale ili će i njega da tapnu?
bila je prvo vijest da je d'agostino 9 miliona [prosle godine su realu i juventusu trazili oko 20], onda je udinese htjeo nesto novca i nekog mladog igraca [trazili savia, di tacchia ili agyeija - fiorentina odbila]. tako da ce sad d'agostino vjerovatno biti pola fiorentinin, pola udineseov [ona opcija co-own, sa FMa :) ]felipe ostaje u fiorentini, a nije iskljuceno da fiorentina uzme i inlera [pominje se cifra od oko 14 miliona]. chak se pominje i basta, ali sumnjam da ce se to desiti.di natale ostaje sigurno, dovode i jednog spica, vrlo moguce da to bude german denis.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

felipe ostaje u fiorentini, a nije iskljuceno da fiorentina uzme i inlera [pominje se cifra od oko 14 miliona]. chak se pominje i basta, ali sumnjam da ce se to desiti.di natale ostaje sigurno, dovode i jednog spica, vrlo moguce da to bude german denis.
Koliko onda za Felipea? Cifra je bila oko 6-7 kada su ga pozajmljivali.Pa Basti bi bilo super da pređe kod Mihajlovića, ali je De Silvestri bolji od njega. Najbolje bi bilo za njega da ostane u Udineseu, pogotovo ako Isla ode, jer bi onda imao punu minutažu na desnom beku.Čitao sam za Denisa. Dobro rešenje on za prvog napadača.
Link to comment
Kako prenose italijanski Tuttosport i Il Corriere dello Sport uprava moskovskog CSKA prodala je reprezentativca Srbije, Miloša Krasića! Prema navodima ovih izvora, kupac je torinski Juventus, čiji predstavnici, još uvek, nisu želeli da potvrde tačnost vesti, ali bi ista trebalo da usledi u toku dana, najkasnije sutra. Dakle, iako su u "igri" bili minhenski Bajern, Mančester siti, čak i Arsenal, Juventus je dao ponudu koju "armejci" nisu mogli da odbiju.Krasic ode u Juve
  • Kako prenose italijanski Tuttosport i Il Corriere dello Sport uprava moskovskog CSKA prodala je reprezentativca Srbije, Miloša Krasića! Prema navodima ovih izvora, kupac je torinski Juventus.

  • Navodno, ostalo je još da dva kluba, Juve i CSKA, utanače cenu za Krasića, čije obetećenje iznosi između 12 i 15 miliona evra

Sportal.rs

:unsure: Sto se Mihe tice, jasno je cini mi se da je samim njegovim dolaskom zatvorena bilo kakva mogucnost povratka Mutua u tim. Sto se novog spica tice - meni je iskreno bilo cudno sto su Pazzinija dali prosle godine, bez obzira sto je u tom trenutku bio 3. opcija. Vec tokom ove sezone a posebno sada kada kupuju novog spica postalo je jasno kakav su zajeb napravili sto ga nisu zadrzali. Edited by ducca
Link to comment

ma, dati pazzinija je bila glupost, ali prandelli je jednostavno htjeo gillardina i da da sto vise prostora joveticu. meni krivo, al jebiga.sto se mutua tiche, on ce otici vjerovatno, ali ne zbog mihajlovica, on je na predstavljanju rekao da bi volio da mutu ostane i da mu se odavno izvinio i da su izgladili stvar. ali mutu ce otici da bi jovetic bio glavni u napadu sledece sezone, i da bi fiorentina oslobodila tih 2 miliona po sezoni koliko vec mutu prima.

Koliko onda za Felipea? Cifra je bila oko 6-7 kada su ga pozajmljivali.
tako nesto. nisam 100% siguran, ali mislim da je 6.5 miliona. nije bash jeftino..mozda ce keirrison nazad u brazil, ali to zavisi sad od mihe
Link to comment

Za Krasica vec danima italijanski mediji pisu da je postignut dogovor, samo sto nije,...Svima je zajednicko da Juve zeli da zavrsi posao pre SPa.Nego, mene interesuje kakva je situvacija sa Lukovicem (da li je neko napisao da je produzio ugovor, ne secam se?). On igra vec 3-4 godine u italijanskom prvenstvu, nije mator, prvi tim reprezentacije. Iskreno, cudi me da ga niko od vecih klubova nije trazio (ne mislim bas na Juve, Inter,...).

Link to comment

lukovic bi u interovu odbranu mogao da udje kao 11i - 12i igrac... posle ovih 8-9 sto rotiraju, i 2-3 omladinaca i to ne iz razloga sto je los vec sto inter ima stvarno fantasticnu odbranu.

Link to comment

^ laugh.gif Baš će da ga duva...zemljak osvojio ligu šampinjona™, namlatio para ko' drva, kapiten svoje repke i sa trijes'dve samo može da ladi jajca, a ti i ja možemo samo da kuckamo po internetu cool.gif i dalje...

Link to comment

Dobro sad :D. Mislim na priliku za igranje. Vec je ove sezone cesto bio iza Kambijasa i Mote, a ako jos dodju Maskerano, Kujt i koji srednjak ima da sedi na klupi do kraja tog produzenog ugovora. Ne deluje mi Kide kao neko kome bi to bilo OK. U 34-35 da, ali sada jos ne.

Link to comment

Sećaš se kad je dolazio The Special One™ ?Ako tada nije promenio sredinu, nikad ni neće. Dekijeva priča je slična kao i J. Zanettijeva. Čak to nije ni pitanje statusa, to je nešto kao kult prema takvim igračima. Igrači ga vole, navijači ga vole, jednostavno, a Inter je i takav klub u kojem su se mnogi penzionisali.Uopšte ne spominjem Dekijeve kvalitete i mentalitet, tipa Gatuzo u Milanu. To je taj tip igrača, a takvi igrači koji dižu ekipu kad ne ide, koji imaju muda™ da šutnu iz inata, se ne otpuštaju tek tako...sa promenom garniture dry.gif

Link to comment

Iako verujem da ce Benitez prepoznati neki kvalitet koji ce mu biti bitan ekipu - da l atmosfera, izgaranje, odanost klubu i saigracima. itd...ipak je i novi ugovor potpisao pre nedelju dana. U svakom slucaju uvek moze racunati na garantovano mesto u Fiorentini tako da nije frka.

Link to comment
Dobro sad :D. Mislim na priliku za igranje. Vec je ove sezone cesto bio iza Kambijasa i Mote, a ako jos dodju Maskerano, Kujt i koji srednjak ima da sedi na klupi do kraja tog produzenog ugovora. Ne deluje mi Kide kao neko kome bi to bilo OK. U 34-35 da, ali sada jos ne.
Izvini, ali kakve veze ima Kuyt sa Dekijem?
Link to comment
Ako Benitez dovede sa sobom igrace o kojima se govorilo, Stankovic moze da ga duva samo tako
O kojima se to govorilo? Mascherano kažu da je jednom nogom u Barceloni, za Yaya Tourea plus keš. Ostali su uglavnom pod ugovorom, mada i da nisu, ne razumem zašto bi hteli da ih ponovo trenira Rafa Benitez. :(Osim Lucasa Leive, naravno.Na klupi Liverpoola verovatno Dalglish. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...