Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Toni u Djenovi.Storari u Juventusu.Pogatec u Hanoveru.Kanavaro u Al-Ahliju.Ibanjez u VBA.Jepes u 35. godini sazreo i prešao u Milan.

Edited by Lutador
Link to comment

Goran Popov iz Herenvena u kijevski Dinamo.Fran Merida u Atletiko Madridu.Vukčević na pozajmici u Olimpijakosu.D'Agostino u Fiorentini.Martin Petrov u Boltonu.Arnautović u Verderu.Briand u Lionu.De Kamargo u Borusiji (M).Govu u Panatinaikosu.

Link to comment

Yaya ye transferom u City postao nayplaćeniyi igrač na planeti sa 220,000 funti nedelyno :blink:Ronaldo (~200k) će napraviti sranje u Madridu kad bude čuo.

Link to comment
Yaya ye transferom u City postao nayplaćeniyi igrač na planeti sa 220,000 funti nedelyno :blink:Ronaldo (~200k) će napraviti sranje u Madridu kad bude čuo.
Isuse, pa taj City stvarno treba ugasiti, to je prebolesno, dati tolike pare parcetu drveta :isuse:
Link to comment

Kakvo drvo... Odlican igrac, naravno da je bespotrebno pricati da li je preplacen ili nije, dovoljno je reci da igra u Sitiju.

Link to comment

Da je odlican igrac ostao bi u Barceloni ili bar bio standardan prethodne sezone npr. No vreme ce pokazati, tj momak ce vec sam "objasniti" gde mu je mesto.Inace, Mouthinho presao iz Sportinga u Porto (btw zasto on nije isao na WC? Nisam bas pratio Portugalce i njihovu ligu u poslednje vreme ali znam da im je on do pre godinu-dve vazio za igraca koji bi trebao da bude dugorocno resenje u veznom redu repke :unsure: )Wolfsburg ponovo pobedjuje konkurenciju i odvodi Palermovog igraca neplanirano - Kjaer ovaj put, za 14 milki (a prethodnih godinu dana su se zaboga najjaci klubovi Evrope otimali o istog, Zamparini nije hteo ni da cuje i onda ga da za 14 miliona i to u 3 rate).

Link to comment
taj Kjaer deckonja meni deluje prilicno precenjeno... ali cekamo bustina da nam kaze koju vise o njemu...
uh, nisam ga gledao pa skoro uopste. Igrao je u mitjulandu ali ga se nesto ne secam preterano ni po dobru ni po zlu. seriju a retko pratim tako da sam ga jedino gledao u repci gde je bio ok... nista posebno. mada, iskreno, pored agera je izgledao kao ozbiljniji igrac i znatno bolji na lopti mada nije neko merilo.
Link to comment
OFFICIAL: Dmytro Chygrynskiy Leaves Barcelona For Shakhtar Donetsk
:lol: Inace, presao u FCB za 25, vratio u Doneck za 15 miliona.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...