Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Riquelme pred prelaskom u West Ham, kako javlja Sky...
znaci dolazi sexy fudbal :Hail:prasline, vracaj se ovamo.
Link to comment

Zoran Tosic potpisao za CSKA Moskvu, na 5 godina.Verovatno ce uzeti dobre pare, ali tesko da ce u skorije vreme da ode u neku ligu zapadne Evrope, teski su Rusi za prodaju igraca.

Link to comment

guarente iz atalante presao u sevillu. odlican igrac, dobro pojacanje. luca toni i definitivno u djenovi.navodno je di maria definitivno [po 10. put :rolajs: ] blizu reala.

Link to comment
martinez presao u juventus, pa su izgleda odustali od krasica
Meni je nelogično to da zbog Martineza odustanu od Krasića.
Link to comment

obojica su krila. moguce da je to samo takticki, neka vrsta ultimatuma CSKA, da prihvate ili odbiju konacno.dzeko navodno danas potpisuje za man city

Link to comment

Adebajor, Tevez, Zo, Belami, Bozinov, Kaisedo, Santa Kruz i sad Dzeko. I sto je najgore, oni nece prodati nijednog napadaca nego ce imati ceo tim napadaca i eventualno ce poslati nekog na pozajmicu. I jel Staridz jos u Sitiju ili je u Celsiju? Nesto mi ta informacija u magli, da li je on bio pozajmljen ili sta...

Link to comment
obojica su krila. moguce da je to samo takticki, neka vrsta ultimatuma CSKA, da prihvate ili odbiju konacno.
Meni se nije činio kao klasično krilo.
Link to comment
Adebajor, Tevez, Zo, Belami, Bozinov, Kaisedo, Santa Kruz i sad Dzeko. I sto je najgore, oni nece prodati nijednog napadaca nego ce imati ceo tim napadaca i eventualno ce poslati nekog na pozajmicu. I jel Staridz jos u Sitiju ili je u Celsiju? Nesto mi ta informacija u magli, da li je on bio pozajmljen ili sta...
Prešao je Chelsea prošlog leta.Više od pola ovih špiceva će oni da prodaju.
Link to comment

jeste, igrao je kod mihe krilnog napadaca, u 4-3-3. s obzirom da del neri voli da mu ta krila budu bash visoko, vjerovatno ce i juventusu igrati to.mozda im dodje i krasic, ali sumnjam da ce sad puno para trositi na krila, mozda jedino nekog mladjeg uzmu za backup. a i ako dodje krasic, vise nece imati zagarantovano mjesto.elem, spanci pisu da je gotovo za maicona u realu. valjda za nesto manje od 30 miliona. vidjecemo da li ce se ispostaviti kao tacno, ili josh jedna u nizu patakatakodje, inter doveo nekog mladog hrvata iz hajduka, marka livaju.po francuskim novinama, napoli dovodi freda za 7 miliona. denis bi mogao u udinese za otprilike isto toliko

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...