Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

faljen kurac da pravitelj pite od govana kupi jos neki sastojak osim govna za pitu.odlican 'pazar'. jos krstenog zadnjeg veznog i nekog u napadu i jedno dvojcu solidnih u odbrani i ponovo idemo na 1 od 4 mesta koje vode u ls!

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

faljen kurac da pravitelj pite od govana kupi jos neki sastojak osim govna za pitu.odlican 'pazar'. jos krstenog zadnjeg veznog i nekog u napadu i jedno dvojcu solidnih u odbrani i ponovo idemo na 1 od 4 mesta koje vode u ls titulu!
mislim da je ovo profina godina
Link to comment

ma jebote, bila mu je godina onda kad je imao naj napadaca na svetu, naj odbrambenog na svetu, 2 krila koja su bila top 10 u svetu i naj zadnjeg veznog na svetu. a i onda je ispao od celskog u ls. a pre toga ono ludilo sa holandjanima u vrhuncu snage. necemo vise gledati taj film, nazalost. ja sam za da kupi prnje. <_<

Edited by ToniAdams
Link to comment

Siti dovodi Dzeroma Boatenga... ja iznenadjen, nema ni ime za prodaju gaća™, niti su ga platili 67 miliona. :blink: Doduše, ne znam valja li čemu, vidim da je tako mlad a već ide na svecko, ali ga i nisam nešto gledao... ako ima ko upućeniji nek slobodno prozbori reč, dve.

Edited by stamcha
Link to comment

Barselona sprema ozbiljnu ponudu za Fernanda Toresa i traži priliku za dovođenje velike zvezde nakon odlaska Rafe Beniteza iz Liverpula.Mozda je vreme za razmenu Tores - Ibrahimovic

Link to comment

12 miliona za Pepea. Za koliko su prodali D'Agostina Fiorentini? 10ak? Fin posao Udinesea, a još nisu počeli da krčme strance. Inler, Asamoah, Sanchez, Handanovič, Isla... Šta je bilo sa Felipeom? Jel im ostaje Di Natale ili će i njega da tapnu?

Link to comment

Kako prenose italijanski Tuttosport i Il Corriere dello Sport uprava moskovskog CSKA prodala je reprezentativca Srbije, Miloša Krasića! Prema navodima ovih izvora, kupac je torinski Juventus, čiji predstavnici, još uvek, nisu želeli da potvrde tačnost vesti, ali bi ista trebalo da usledi u toku dana, najkasnije sutra. Dakle, iako su u "igri" bili minhenski Bajern, Mančester siti, čak i Arsenal, Juventus je dao ponudu koju "armejci" nisu mogli da odbiju.Krasic ode u Juve

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...