Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pametno, jos jedan levonogi, krilni igrac. :DDiMarija je odlican, bice od njega nesto. Ako budu pametni da prodaju Iguaina, Gaga, Gutija... mozda i bude nesto od Reala :)

Link to comment
Pametno, jos jedan levonogi, krilni igrac. :DDiMarija je odlican, bice od njega nesto. Ako budu pametni da prodaju Iguaina, Gaga, Gutija... mozda i bude nesto od Reala :)
Sto Iguaina da prodaju? :blink:
Link to comment

Zato sto nije medijski atraktivan kao recimo Tevez. Real kupuje one igrace koji su najbolji i one koji mogu da donesu lovu. Tevez je atraktivan, mlad, odlican, veoma popularan, sve to mnogo vise nego Iguain.A meni se licno Iguain ne svidja :D , mislim fudbalski :lol:

Link to comment
Zato sto nije medijski atraktivan kao recimo Tevez. Real kupuje one igrace koji su najbolji i one koji mogu da donesu lovu. Tevez je atraktivan, mlad, odlican, veoma popularan, sve to mnogo vise nego Iguain.A meni se licno Iguain ne svidja :D , mislim fudbalski :lol:
Iguain je mladji tri godine, lepsi tri puta (bar na slicicama za WC), kapiram prilicno popularan u Madridu, a boga mi davao je i golova.
Link to comment

higuain je car. ako njega prodaju, a nadam se da hoce jer zasluzuje ipak da igra za neki manje odvratan tim, stvarno su debili. nema bash mnogo boljih spiceva od njega na svijetu

Link to comment
Cirkus se nastavlja.Murinjo zeli cirkuzanta :lol:izvor: abola
juce je izjavio da nece da potpise ako mu ne daju punu slobodu da dovodi igrace. mozda ih ovako testira.
Link to comment
Real + Murinjo + Kristijano :Hail: Za mene licno, nema nista ogavnije od te kombinacije u vrhunskom fudbalu
kako nema? ako pojaca odbranu John Terryjem, to bi tek bilo nesto!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...