Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Dorćol - Banovo Brdo oko 8:30 = 10-15min i juče i danas. Da li je novi most doprineo tome i kako (obzirom na rutu) nemam pojma, al ulice su poluprazne. Zajebavam se po Karađorđevoj dok sam se ranije jedva provlačio kroz poludele šlepere.
slavija - visnjicka banja 7ipo min!novi most ftw!
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

ovo mi je nepoznato. video sam na raskrsnici kod hipodroma predviđen ulaz u brdo. to treba da bude početak tunela koji izlazi kod autokomande? gde kod autokomande? i, tulel od autokomande, preko vračara do pančevačkog mosta? ima li to negde da se vidi? ako hoće da vežu autoput i dunav ima bar dva korisnija mesta za tunel. bar ja mislim.
Mislim da nije isprojektovano. Tacnije, verovatno postoje razna idejna resenja ali nema finalnog resenja. Ni kredita za gradnju, ni rokova, nista. Predvidjeno je mesto za ulaz u tunel, i to je sve.
Link to comment
ovo mi je nepoznato. video sam na raskrsnici kod hipodroma predviđen ulaz u brdo. to treba da bude početak tunela koji izlazi kod autokomande? gde kod autokomande? i, tulel od autokomande, preko vračara do pančevačkog mosta? ima li to negde da se vidi? ako hoće da vežu autoput i dunav ima bar dva korisnija mesta za tunel. bar ja mislim.
Ovde ima vise o tome:http://www.beoland.com/ump/trasaump.aspImaju i tri animacije koja mogu da se skinu.
Link to comment
Ovde ima vise o tome:http://www.beoland.com/ump/trasaump.aspImaju i tri animacije koja mogu da se skinu.
To na strani Direkcije je neka prastara verzija, nema veze sa sadasnjim stanjem.Pogledajte bgdstrana.avi, postojeca novoizgradjena "petlja" kod hipodroma uopste ne izgleda kao na animaciji."Petlja Cukarica" na animaciji (u stvari "Petlja Radnicka") je na kraju isprojektovana i gradi se sasvim drugacija nego na animaciji mosta.Najtoplije preporucujem Beobuild forum, medju starim porukama na temi o mostu postoje planovi ovoga sto se sada gradi.
Link to comment
ovo mi je nepoznato. video sam na raskrsnici kod hipodroma predviđen ulaz u brdo. to treba da bude početak tunela koji izlazi kod autokomande? gde kod autokomande? i, tulel od autokomande, preko vračara do pančevačkog mosta? ima li to negde da se vidi? ako hoće da vežu autoput i dunav ima bar dva korisnija mesta za tunel. bar ja mislim.
To je trebalo da izgleda ovako:umpkarta.jpgSamo sto je od tada odradjeno tona izmena, a i od vecine trase u starom delu grada se fakticki odustalo
Link to comment
To je trebalo da izgleda ovako:Samo sto je od tada odradjeno tona izmena, a i od vecine trase u starom delu grada se fakticki odustalo
zahvaljujem, pregledao sam ovo što je bojsi dao. nisam imao pojma da će na nbgd strani da se ide do uzbrdice ka bežanijskoj kosi. tu bi baš trebalo da je denivelisano pa pravo na kosu.e sad, koliko se sećam kada se tu popne uz kosu nailazi se na školu sa leve strane i par ležećih policajaca. posle put ide pored idee pa do kvantaša. u redu? ako jeste, malo mi je čudno da magistrala ide pored te škole.što se tiče ovoga za šta misliš da je prošlost, milo mi je. dovoljno je da se napravi taj put ka rakovici i dalje. a ako su zapeli da vezuju dunav sa autoputem, 'bem ga, meni je pala na pamrt ideja da se kopa od lastinog teminala, ispod mokroluškog groblja do mirijevskog bulevara. po guglu, to je oko 3.5 km.ma sve mi deluje nekako na o ruk, bez sistema, kad pomenuh tu raskrsnicu na tošinom bunaru, kada će da sruše one dve kuće i urade ulicu kako valja. i posle oni parčići u bežanijskoj, do kružnog toka na kraju. sve se nešto započinje, daj da vidim nešto definitivno završeno.
Link to comment
slavija - visnjicka banja 7ipo min!novi most ftw!
Može li neko da objasni ovaj fenomen. Aj da razumem praznike, al kako ove nedelje ide saobraćaj koji nema veze s mostom ide brže? BB-VMA, 5-10 minuta brže nego inače. :huh: Edited by duma
Link to comment

U Beogradu je tako dobro osmiljen saobracaj da se guzva u centru domino efektom prosiri do Vidikovca i Zarkova fenomenalnom brzinom. Naravno da ce saobracaj da bude frekventniji zbog novog mosta, jer rasterecuje u odredjenom procentu Kneza Milosa i Savsku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...