Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Počelo polugodište, vratili se đaci u svoje automobile, a ja i dalje sa Dorćola do Brda stižem za 15 minuta! Da ne ureknem, al izgleda više u BGu ne mora da se unapred planira kada će se prelaziti reka ili ići iz jednog dela u drugi... Grad je izgleda pristojno prohodan i u sred špica, upališ auto i pičiš. Neverovatno!BTW:

Tu je onda mnogo relanije da se problem desi na uključenju sa mosta u Radničku. Em se pred samo uključenje spajaju ovi sa mosta i ovi sa kružnog toka ispod mosta, em posle 10 metara treba svi da se uliju u Radničku, a tu je žuta traka i ume da bude prilična gužva. Po meni su tu trebali dodati još jednu traku u dužini do onog isključenja gore za Brdo.
Jutros videh da putari brišu žutu traku u tom delu. Neko ipak razmišlja tamo. :thumbsup:
Link to comment
Počelo polugodište, vratili se đaci u svoje automobile,
Pomenuo sam raspust jer tada ima manje ljudi u saobraćaju. Nisam rekao da će se vratiti neopisive gužve, aman. Uostalom, da, danas je bilo veće nešto gužve pred autokomandom nego sve vreme novogodišnjeg praznovanja.
Link to comment
Počelo polugodište, vratili se đaci u svoje automobile, a ja i dalje sa Dorćola do Brda stižem za 15 minuta! Da ne ureknem, al izgleda više u BGu ne mora da se unapred planira kada će se prelaziti reka ili ići iz jednog dela u drugi... Grad je izgleda pristojno prohodan i u sred špica, upališ auto i pičiš. Neverovatno!BTW:Jutros videh da putari brišu žutu traku u tom delu. Neko ipak razmišlja tamo. :thumbsup:
Verovatno ipak čita.Da je bilo razmišljanja putari ne bi morali da brišu žutu traku u tom delu.
Link to comment
Pomenuo sam raspust jer tada ima manje ljudi u saobraćaju. Nisam rekao da će se vratiti neopisive gužve, aman.
Zezam se bre pejsi, opušteno.Tale, na ovoj fotki mi deluje da će tu i biti još jedna traka, verovatno u ovoj drugoj fazi.
Link to comment
Pomenuo sam raspust jer tada ima manje ljudi u saobraćaju. Nisam rekao da će se vratiti neopisive gužve, aman. Uostalom, da, danas je bilo veće nešto gužve pred autokomandom nego sve vreme novogodišnjeg praznovanja.
Đaci sa Banovog Brda su takođe seli u automobile, na uglu Kneza Višeslava i Požeške (kod Šumarskog) krkljanac zato što iz K.Višeslava postoji uslovno zeleno desno, pa se dalje niz Požešku guraju u dve kolone i tramvaj se jedva probija. Nekoliko najpametnijih dečaka je nastavilo tramvajskim šinama do Gospodarske Mehane, kao nekad u stara dobra vremena.Svejedno, i dalje je primetno brže nego ranije. Kroz Paštrovićevu pored hipodroma nema krkljanca, zastoj do Šumarskog je zbog novog (neophodnog) semafora kojim se u Paštrovićevoj odvaja saobraćaj iz pravca Ade od onog iz Požeške.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...