Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

juče nešto iza tri popodne, majstori su prefarbavali grafit na pilonu. pitao sam ovde da li će biti postavljena ograda vs. samoubica i egzibicionista. dodajem i o ogradi koja će štititi pilon od mazanja i kablove od krađe. uzmeš bonsek pa guslaš po sajlama pa nosiš na otpad

Link to comment
uzmeš bonsek pa guslaš po sajlama pa nosiš na otpad
nije da se imalo razumem u to, ali mi deluje da je seča kablova koji su pod takvim opterećenjem samoubistvo iz zasede.Jasno mi je da ljudi koji kradu kablove ne sede kod kuće i rade statičke proračune, ali ovako nešto bi bilo predebilno.
Link to comment
Škole ne rade, verovatno i to ima uticaja na negužvu.
Naravno.Ali je lepše to objašnjavati Efektom Mosta.Realno stanje će se pokazati relativno brzo. Kao i efekat ZOBS-a.Realno, za koji minut će se skratiti putešestvija po gradu, ali to neće biti nešto ultramega ko što pričaju u predizbornim porukama upućenim javnosti.
Link to comment

zna li se koliko je kostala cuprija? (mozda je bilo ali mrzi me da trazim po threadu)inspirisala me danasnja djilasova izjava

Upitan za cenu izgradnje Mosta na Adi, Đilas je kazao da svako ko hoće to da zna može da pročita u dokumentima Skupštine grada Beograda.
jer mi se nesto ne citaju dokumentaa i videh ovo na vikipediji za 126mil evrapuente-33.jpg Edited by Zverilla
Link to comment
zna li se koliko je kostala cuprija? (mozda je bilo ali mrzi me da trazim po threadu)inspirisala me danasnja djilasova izjava jer mi se nesto ne citaju dokumentaa i videh ovo na vikipediji za 126mil evrapuente-33.jpg
Nemojmo porediti babe i žabe.Na prvu loptu meksički most nema pristupne puteve i petlje koji su uračunati u cenu Mosta preko Ade, a verovatno oni koji su stručni po pitanjima mostogradnje mogu naći još parametara (na primer: površina) zbog kojih se ova dva mosta ne mogu tek tako porediti.Sve to nije dokaz da kod nas nije moglo jeftinije, da nije bilo nameštanja, krađa i predizbornih mahinacija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...