Jump to content
IGNORED

Pekić


Indy

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    21

  • Indy

    17

  • porucnik vasic

    15

ali, to je Aleksandra Pekic, pisceva cerka! pekiceve sene!:(
ko sto rekoh, tuzite brate, ne kosta nista da se napise mail producentima. malo me cudi tolika krvolocnost u svetlu cinjenice da je greska ispravljena istog trenutka kada je primecena, no dobro. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

i svaka im cast za brzu reakciju, to stoji. pravilno promisljaju sta im se vise isplati :Dal jebemu, stoji i da je kompletni idiot i onaj koji za 100 eura ulazi u rizik, a bogami i onaj ko ocekuje kvalitetan dizajn za 100, svako na svoj nacin

Edited by morgana
Link to comment
ko sto rekoh, tuzite brate, ne kosta nista da se napise mail producentima. malo me cudi tolika krvolocnost u svetlu cinjenice da je greska ispravljena istog trenutka kada je primecena, no dobro.
kao sto rekoh
ja ih drukno, nek ocekuju tuzbu :fantom:
Link to comment
Pa besnilo valjda nije pokradeno pa nisu morali da ga sklanjaju?
Pa dobro, al mozda je autor naslovne strane isti kao i kod pokradenih, a neko mozda ima primerak, pa da se informisemo bolje. :wicked: Edited by Nesh
Link to comment
kao sto rekoh
tjah. producenti remek dela Konan Varvarin 3D bice ti vecno zahvalni, posto niciji interesi osim njihovih ovde vise nisu ugrozeni.gledajuci ove vase reakcije, cenim da bi bilo bolje da je Laguna ostavila kompletan tiraz u knjizarama i rekla, uz dziberski smesak, "to nisu isti plakati, evo ekspertize koja to jasno pokazuje". valjda je javnost na to navikla pa ne ume da reaguje kada neko koriguje svoju gresku. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
tjah. producenti remek dela Konan Varvarin 3D bice ti vecno zahvalni, posto niciji interesi osim njihovih ovde nisu ugrozeni.
mene je pogodilo sto predstavljaju srbiju u negativnom svetlu.elem, sad ozbiljno, zanima me lanac komande u ustanovi tipa laguna. posto mi je malo verovatno da ozbiljna firma poput iste zavisi u toj meri od malog djubreta.
Link to comment
elem, sad ozbiljno, zanima me lanac komande u ustanovi tipa laguna. posto mi je malo verovatno da ozbiljna firma poput iste zavisi u toj meri od malog djubreta.
ja sam vec objasnio kako je stvar isla. ako u to ne verujes, ja nemam ni nacin ni volju da te dalje ubedjujem. to je velika kuca, postupila je jako neoprezno autsorsujuci uredjivanje edicije, i desilo se sta se desilo. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
mene je pogodilo sto predstavljaju srbiju u negativnom svetlu.elem, sad ozbiljno, zanima me lanac komande u ustanovi tipa laguna. posto mi je malo verovatno da ozbiljna firma poput iste zavisi u toj meri od malog djubreta.
A kako zamišljate da osoba koja je dobila omot na odobravanje prepozna plagijat? U obavezi je da poznaje kompletnu holivudsku produkciju sa pripadajućim plakatima, plus sve ostale produkcije gde se pojavljuju grafička rešenja? :unsure:
Link to comment
A kako zamišljate da osoba koja je dobila omot na odobravanje prepozna plagijat? U obavezi je da poznaje kompletnu holivudsku produkciju sa pripadajućim plakatima, plus sve ostale produkcije gde se pojavljuju grafička rešenja? :unsure:
hah, prilično sam siguran da u Barnes & Nobleu imaju pravni i fact checking team koji radi upravo to laugh.gif ali očekivati da će to neko raditi i kod nas, sa našim bijednim tiražima...
Link to comment
A kako zamišljate da osoba koja je dobila omot na odobravanje prepozna plagijat? U obavezi je da poznaje kompletnu holivudsku produkciju sa pripadajućim plakatima, plus sve ostale produkcije gde se pojavljuju grafička rešenja? :unsure:
Mogli su barem preventivno suzbiti besnilo, s'obzirom da sve puca od osnovane sumnje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...