Jump to content
IGNORED

Pekić


Indy

Recommended Posts

Pa neka ona tuži dizajnera.
Dizajn za korice knjige (autorski) kosta. Moze da bude 500 eura, moze pet hiljada - zavisi od izdanja&dizajnera. Ako je porodica Laguna platila sto eVra za dizajn, onda su dobili sta su trazili.Ako ti das nekom pedeset hiljada dinara za Golfa cetvorku, znas da je kraden.edit:
pa ovi iz pekiceve porodice su nudili da se rade ilustracije za sve knjige, budzet im je bio oko 100 jura... tako da, kolko para tolko muzike.
:o :lol: Edited by CowBoy
Link to comment
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    21

  • Indy

    17

  • porucnik vasic

    15

Tesko je reci, ali prognoziram da mu ne gine da se razvije u klasicnom srpskog hohstaplera, cudo-mudo, strucnjaka za sve i cenjenog i uvazenog clana drustva, ali u stvari prevrtljivca i prevaranta ciji je zivotni moto "mora covek da se snadje!". Mada nisam profesionalni profiler i nemamo previse informacija o malom. Ako si na to mislila.

Link to comment

vise sam mislila da li ce da odgovara za kradju :Dusput, da potpisem kauboja i kilijanu.a mali od komsije je moron ako za 100 e ulazi u rizik.

Edited by morgana
Link to comment

Znam, zajebavam se. Sta ce da bude - nista. Glupo je da sad pricamo o tome, jer ionako ne znamo da je istina, ali ako su stvarno platili nekom 100e, sigurno nemaju racun da se zale.

Link to comment

laguna ni u kom slucaju ne moze biti nevina, posto je izdavac, ja ne znam ni zasto se uopste pekiceva porodica pominje u istoj ravni kao laguna*al evo, kilijana kaze da je porodica nudila oko 100 e za korice. to je idiotski mala suma. opet, to sve ne iskljucuje odgovornost osobe koja je korice dizajnirala. ali da, ta je osoba mogla biti i unutar lagune.edit, inace, sto se mene tice, bilo bi sasvim ok zbog ovog navaliti laguni problem oko autorskih prava na kicmu*doduse, ne znam kako taj izdavacki projekat moze da izgleda tj kakva je uloga porodice tu, ne razumijem se

Edited by morgana
Link to comment

da ponovim, Aleksandra Pekic, pisceva cerka, uredila je ediciju. Laguna je to autsorsovala™. znaci, brzanje, usteda na svakom cosku, Srbija™. koja crna nevinost, tvoj logo je na koricama, znaci odgovoran si.a sto se tice tuzbe, ne vidim u cemu je problem, jos uvek nije kasno da prijavite Lagunu holivudskim mejdzorsima. Pekiceve seni bi se svakako radovale ruznoj parnici oko njegovih knjiga koje su ionako vec povucene iz stampe istog dana kada je primecena greska.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

pa ovo je svakako ispod 2900. mjesta po vaznosti u srbiji danas, tako da tesko da ce iko da prijavi pljacku da, usteda na svakom cosku, to je tragicna istina. korice za 100 e (da ponovim, oslanjam se na kilijanin post :) ) i ocigledni plagijat. srbija!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...