Jump to content
IGNORED

Pekić


Indy

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    21

  • Indy

    17

  • porucnik vasic

    15

Povez je obican bros, meko koricenje tzv. Da se to srediti, a i inace kako su im zalepljene knjige (i ne samo njima nego svima), nista lakse nego ih odlepiti.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
U svakom slucaju kostace manje od potencijalne tuzbe.Da, onaj post je odgovoran za povlacenje, a postavljac je postedeo Lagunu i porodicu Pekic velikih neprijatnosti.
A ako ga se sete za dan Lagune, sete, ako ne, nista... <_<
Link to comment
U svakom slucaju kostace manje od potencijalne tuzbe.Da, onaj post je odgovoran za povlacenje, a postavljac je postedeo Lagunu i porodicu Pekic velikih neprijatnosti.
naravoucenije i nacertanije: paziti sta se pise po forumu, imamo tastera. <_<
Link to comment
U svakom slucaju kostace manje od potencijalne tuzbe.Da, onaj post je odgovoran za povlacenje, a postavljac je postedeo Lagunu i porodicu Pekic velikih neprijatnosti.
diva.gifŽeleo bih ovom prilikom samo da se zahvalim frizerskom salonu "Coka", mami, tati, baki, deki, drugom deki, trećem deki, mojim burazerima iz kraja - Geri, Piriju i Tvrdom (najjači smo bateee), mojim drugaricama iz škole - Djeljani i Bici, Svetom Savi, Bloku 70 i svim haklerima iz MOCa. Pis.
Link to comment
zašto? one priče sarajevske, priče turske itd.? nisam ih gledala, samo pitam.
Pa da, prave neke zbirke prica Andric na moru, Andric na plazi, Andric na skijanju... mislim, karikiram, ali organizuju price u neke tematske celine koje veze sa Andricem nemaju, niti ih je on ili neko, da kazem (a da me pogresno ne shvatite) kompetentan, tako organizovao. Sve u cilju komercijale, naravno, da se izmuze pedesetogodisnjica dodele Nobelove nagrade sto je vise moguce. I ok, muzite, niko ne moze da vam zabrani ili da vas spreci (a i ne treba, jer na kraju, koga pa i zabole, a i sto bi) ali dajte malo to smislenije, majkumu! :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...