Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

zigomrznja im se obila o glavuaj sto nije bilo resenja za zarkovackog c.ronalda nego su i usli u fazu autodestrukcije pa se u odsudnim momentima bulbulderom oriloti si zvezdin :s_c: filipe, filipe, filipe E E

Link to comment

I jos imamo skaute po celom svetu.Jednog sad saljemo u Tunis da na delu vidi neke igrace.Mi bar nemamo problema sa tim da li ljudi zele da igraju za nas jer je 1 :ziga: pravi magnet i svi bi da budu Zigoljubitelji. :ziga::ziga::ziga:

Link to comment

Ja sam vam potreban. ;) Kapiten nam sledeće nedelje, ne igra, pa ako budemo igrali na velikom, ja sam čak i neophodan. :lol: Inače, polako, imamo mi mnogo :ziga: regruta i ove naše "forumske" dece, koji jedva čekaju da obuku taj sveti :ziga: dres. Uostalom, već sam rekao kolika je čast biti član žigoljubitelja...

Link to comment
Ja sam vam potreban. ;) Kapiten nam sledeće nedelje, ne igra, pa ako budemo igrali na velikom, ja sam čak i neophodan. :lol: Inače, polako, imamo mi mnogo :ziga: regruta i ove naše "forumske" dece, koji jedva čekaju da obuku taj sveti :ziga: dres. Uostalom, već sam rekao kolika je čast biti član žigoljubitelja...
Jesi ti normalan? Kakav crni veliki teren po ovoj vrucini, zamalo smo i na ovom malom dusu ispustili. Ovi nesrecni izrodi navijacke armije sa devizom "za druge se navija, sa Zigomrzitelje se igra iz fotelje" koji su igrali bez izmene jedva su se pred kraj vukli po terenu. Flegmi je trebalo dva litra kisele u "Pahuljici" da se povrati.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...