Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meč kakav se teško mogao zamisliti. Žigoljubitelji bez golmana i realno 4 najbolja igrača, su ravnopravno igrali sa mrziteljima. Stalno su mrzitelji vodili, ali sam postigao izjednačujući zgoditak na 2 minuta pre kraja i time rešio sve nedoumice. :lol: Mrzitelji su igrali baš rastrojeno, a mi sa Venomom kako tako. Sem Venoma svi smo polizali patos (Preža i ja smo još roviti) od umora, ali smo nekako ubacili 6 komada. Pošto sam morao jedan deo meča da branim, taj deo sam radio sramno, ali me malo i nije htelo.Elem, ovo je za mene prvi bod na FF i kakav je tim bio, ovo je sjajno (ipak treba biti realan). Ono što nam preostaje za sledeći utorak je da će nam biti potrebno par igrača. I Billy je otišao na odmor, a ovi ostali ne znam kada se vraćaju, tako da...

Link to comment

Jedino da svi ne dodjemo pa da ovi nekako pobede :lol: Cestitke za veceras.Sledece nedelje se vracamo Zidan verovatno i ja.Odsutni sigurno bice Adasevic,Petkovic,Madball i Billy.

Link to comment

Izgurasmo nekako, uz mnogo dranja na pojacanja iz omladinskog pogona. Venom je dokazao da 1 Venom > 1 bracni par Adasevic. Uvalio je gol u raslje spoljnim delom patike pa vi vidite o kakvom se majstoru radi. Jos smo mogli i da pobedimo da se nismo ispromasivali k'o konji. Ipak, na kraju je Posrbica, posle nekoliko herojskih suteva u mantinelu uspeo nekako da utera loptu u gol za 6:6 pa se izvukosmo.Trecim poluvremenom je dominirala 1 punjena pljeska. Eh, kad bi Walker samo znao sta propusta.

Link to comment
Izgurasmo nekako, uz mnogo dranja na pojacanja iz omladinskog pogona. Venom je dokazao da 1 Venom > 1 bracni par Adasevic. Uvalio je gol u raslje spoljnim delom patike pa vi vidite o kakvom se majstoru radi. Jos smo mogli i da pobedimo da se nismo ispromasivali k'o konji. Ipak, na kraju je Posrbica, posle nekoliko herojskih suteva u mantinelu uspeo nekako da utera loptu u gol za 6:6 pa se izvukosmo.
Tačno tako. Slabo sam igrao nazad. Čim uđem u "zadnju liniju", imamo problema. Nego, lepo ja gore da vršim presing na zadnjeg igrača njihovog i sve dobro. Što se tiče promašaja. Ja stvarno sam van ozbiljnije kondicije. Pošto su ispiti završeni i smanjen je broj obaveza, mogao bi da se bacim na nabijanje kondicije i usavršavanje fizičke spreme. Sa kondicijom dolazi i rešavanje problema realizacije, koju nikada nisam imao dok sam bio u kondiciji. Prosečan talenat za FF i igra u polju će time biti minimizirana.Inače i gol za 6-6 sam dao tako što sam prvo pogodio mantinelu. :lol: Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Tačno tako. Slabo sam igrao nazad. Čim uđem u "zadnju liniju", imamo problema. Nego, lepo ja gore da vršim presing na zadnjeg igrača njihovog i sve dobro. Što se tiče promašaja. Ja stvarno sam van ozbiljnije kondicije. Pošto su ispiti završeni i smanjen je broj obaveza, mogao bi da se bacim na nabijanje kondicije i usavršavanje fizičke spreme. Sa kondicijom dolazi i rešavanje problema realizacije, koju nikada nisam imao dok sam bio u kondiciji. Prosečan talenat za FF i igra u polju će time biti minimizirana.Inače i gol za 6-6 sam dao tako što sam prvo pogodio mantinelu. :lol:
Iliti "da igram odbranu igrao bi u Realu" :lol: Vec imamo u timu par igraca koji mi zabusavaju u odbrani tako da posto si omladinac ili nabijaj kondiciju ili Ub. <_<
Link to comment
Tačno tako. Slabo sam igrao nazad. Čim uđem u "zadnju liniju", imamo problema. Nego, lepo ja gore da vršim presing na zadnjeg igrača njihovog i sve dobro. Što se tiče promašaja. Ja stvarno sam van ozbiljnije kondicije. Pošto su ispiti završeni i smanjen je broj obaveza, mogao bi da se bacim na nabijanje kondicije i usavršavanje fizičke spreme. Sa kondicijom dolazi i rešavanje problema realizacije, koju nikada nisam imao dok sam bio u kondiciji. Prosečan talenat za FF i igra u polju će time biti minimizirana.Inače i gol za 6-6 sam dao tako što sam prvo pogodio mantinelu. :lol:
Nije tebi problem kondicija (ako jeste treba te tuci bejzbol palicom, ko jos u tim godinama ima problem sa kondicijom) vec to sto si nervcik i lozana. Zato su ti reakcije kad ti je potrebno da se umiris za 1 sekund i pravilno posaljes loptu u gol iz mrtve sanse nepredvidive, zato omasujes ciste suteve i zato ces pre ili kasnije nekog ili da skrljas ili ces da pogines razbijajuci se o neki od dorskih stubova iz protivnicke ekipe. Ti promasujes zato sto kad sutiras nikad nemas oslonac u stajnoj nozi vec proklizavas tom nogom i sutiras iz nekog polupada, valjda misleci da sut tako izgleda atraktivnije, i ni zbog cega drugog. Dovoljno je samo da zadrzis jos taj jedan sekund koncentracije i da ne pokusavas da impresioniras i sebe i druge davanjem nekih "uklizavajucih" golova. Najbolje ces nas impresionirati ako cusnes loptu iza crte kad si u sansi na najekonomicniji i najjednostavniji moguci nacin.I, da. Vrsices ti presing tamo gde ti se kaze i gde je najkorisnije za ekipu, kao i svako drugi od nas. Kad mogu Adasevic i Nebojsa da rade za ekipu celu utakmicu mozes vala i ti.
Link to comment
Auh. A ja razmisljao da dodjem na FF da se rekreiram. Ovi moji ljubitelji gori i zahtjevniji cak i od Zemana... :)
Samo ti dodji. Novajlije uvek dobiju nekoliko utakmica sansu da pokazu svoj suvi talenat za rekreiranje. :lol: Trcaces i sam kad se prilagodis atmosferi u kojoj je tragicnije izgubiti od Zigomrznje nego izgubiti finale Svetskog prvenstva. :D
Link to comment

Hahahahhhah, koliko se samo raspišu ljubitelji™, dovoljno je samo da ne izgube i eto novih par strana topića™.Bilo je fino, prijateljsko veče, obe ekipe hendikepirane, kako smo bili apsolutni favoriti pustili smo ih da bude nerešeno, dozirajući tokom meča da uvek imamo 2 gola viška, čisto da suptilno sugerišemo ko je 1 tata, za šta su oni očito suviše mladi da skapiraju. Onda im damo da muljnu koji gol pred kraj da se ne bedače toliko. Ipak treba imati respekta prema momcima koji su hrabro došli da brane boje svoje otadžjebine™ bez umišljenih zvezda, a sa takvima je dogovor uvek moguć :)

Link to comment
Hahahahhhah, koliko se samo raspišu ljubitelji™, dovoljno je samo da ne izgube i eto novih par strana topića™.Bilo je fino, prijateljsko veče, obe ekipe hendikepirane, kako smo bili apsolutni favoriti pustili smo ih da bude nerešeno, dozirajući tokom meča da uvek imamo 2 gola viška, čisto da suptilno sugerišemo ko je 1 tata, za šta su oni očito suviše mladi da skapiraju. Onda im damo da muljnu koji gol pred kraj da se ne bedače toliko. Ipak treba imati respekta prema momcima koji su hrabro došli da brane boje svoje otadžjebine™ bez umišljenih zvezda, a sa takvima je dogovor uvek moguć :)
Koji gol ste tacno pustili, onaj Venomov spoljnjom u raslje ili moj petom pod precku? :s_a: Nije trebalo da vam zabijemo onaj za nereseno. Nedostajale su nam tvoje arije ispod tusa. Uvek je lepse slusati Vagnera nego plakanje, smrcanje i svadju sa saigracima. Edited by harper lee
Link to comment
Auh. A ja razmisljao da dodjem na FF da se rekreiram. Ovi moji ljubitelji gori i zahtjevniji cak i od Zemana... :)
Rad,red i disciplina.Zato smo i toliko uspesniji od njih cool.gif
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...