Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, kakav je to nacin da se ovako javno vrbuje zvezda protivnicke ekipe. angry.gif Ne daj se, Venome. Mozda mi ljubitelji nemamo trenutno ni za 'leba ali dobili smo 1 sposobnu upravu koja ima 1 plan za izlazak iz krize. Prica se cak da ce nam cuvena modna kuca Hattori & Hanzo dizajnirati dresove za sledecu sezonu. Bolje to da nosis nego ove krpe koje su Mryitelji™ isekli sa dzakova za kafu.

Link to comment

Koga nema bez njega se moze. :D Bez Bilija,Adasevica,Petkovica i Madballa,sa golmanom koji zbog povredjene ruke nije mogao da brani vec da igra,ekipa Zigoljubitelja :ziga: je ostvarila pobedu od 8-7 nad protivnikom koji je bio samo bez Smorenka,sa Venomom u timu.Posrbicu su na Ubu prekvalifikovali u golmana,posao je odradio jako dobro,ne treba brinuti za buducnost cuvara mreze Zigoljubitelja :ziga: kada se ja jednog dana povucem.Iskusni harper je dobro drzao nasu ekipu,istrcavao kontre i dao 3 gola.On je MoM.Zidan kreirao igru na sredini,imao par asistencija i dao 1 gol.Preza branio solidno pola utakmice,kasnije bio solidan u polju.Dao 1 autogol :mellow: Preostala 4(cetiri) gola postigao ja,golman koji nije mogao da brani. :) Bio sam faktor iznenadjenja za Zigomrznju.Adasevicu,Petkovicu,dolazite vise! :huh:

Link to comment

Uslo je valjda sve sto smo sutnuli do poslednjih deset minuta, a od tada nismo vola mogli da ubodemo jer smo pocrkali na terenu. Prvi put posle dugo vremena mrski protivnik je imao 1 zamenu docim smo mi pilici igrali bez idje ikog svog da odmeni stoku lipsalu. Mi mozda nemamo para da hranimo igrace ali da ih saljemo na odmor tu nema da fali. <_< Sta reci. Posrali smo se na takozvanu Venomovu nepobedivost i dokazali da je on nepobediv samo kad igra za boje voljenog kluba. Posrbica je blistao na golu tako da se zahvaljujemo Beowlu koji ga je mrko pogledao i iskrenuo mu zglob na pola utakmice. Ranjeni golman koji ne zna da pada :blink: je opravdao parkiranje ispred protivnickog gola time sto je uvalio cetiri komada, Zidan je pretrcao Boga oca, Preza samo oca ali je zato uspesno odradio svoje na golu.By the way, igrali smo preterano grubo i pasce 1 samaranje u korist povratka 1 fair play-a na forumaske utakmice. Gotovo da nije bilo naseg igraca koji nije bar jednom potkacio Flegmu. Jeste da cilj opravdava sredstva ali sto je mnogo, mnogo je. :( Filipenko zaboravio da zaduzi dimije. ^_^

Edited by harper lee
Link to comment

Ja mislim da je pravo resenje da meni uplatite neko 1godisnje letovanje u Tunisu, jer kad mene nema, deljete ko zmajevi :lol:Alternativno mozete da me prodate u Wolverhamton, ali mislim sam ja ipak radiji za to letovanje u Tunisu :DElem, ja sam pristigao i tu sam celo leto. Ako se Nebojsa ne uspava i ne prespava taj 5. jul to znaci da smo obojica tu sledece nedelje, pa bar nece biti problem nedostatak igraca. Imacemo opet dugu klupu :)

Link to comment
Ja mislim da je pravo resenje da meni uplatite neko 1godisnje letovanje u Tunisu, jer kad mene nema, deljete ko zmajevi :lol:Alternativno mozete da me prodate u Wolverhamton, ali mislim sam ja ipak radiji za to letovanje u Tunisu :DElem, ja sam pristigao i tu sam celo leto. Ako se Nebojsa ne uspava i ne prespava taj 5. jul to znaci da smo obojica tu sledece nedelje, pa bar nece biti problem nedostatak igraca. Imacemo opet dugu klupu :)
Mislim da sam tek sinoc u potpunosti shvatio koliko nas jebe ta duza klupa i to sto imamo po tri cetiri izmene (takodje sam shvatio koliko im znaci Smorenko ali to sam i ranije osnovano sumnjao :lol: ). Sinoc je trebalo da nas ruzno nakantaju gledajuci kvalitet igraca i trkacke mogucnosti, kao i cinjenicu da su imali izmenu za osvezavanje, a razlog zasto nisu je to sto smo neobicno malo ispadali u odbrani. Flegma i Filip nas obicno namagarce dva-tri puta vise nego sto im je to sinoc poslo za rukom. Valjda smo se uplasili da nas ne ojade pa smo tukli u odbrani k'o Onaj Detroit i trcali vise nego obicno (sve me zivo boli od jutros <_< ). Kad imamo mnogo izmena toliko se izrotiramo da u jednom trenutku vise niko na terenu pojma nema sta treba da igra. Dakle, kad se stvari vrate u normalu i Ljubiteljska™ kolonija povrati brojno stanje 1 masni dogovor oko toga ko sta igra u Pahuljici mora da padne. :) A i novi dresovi su im realno baksuz. :lol: Ko zna sta im je Flegma sipao u kafu koju reklamiraju.
Link to comment

Realno, nešto mi govori da ćemo mi još neobičnije™ manje™ ispadati u odbrani narednih nedelja. Crveno-belim kuharima se zahvaljujemo za recept ^_^

Link to comment
Realno, nešto mi govori da ćemo mi još neobičnije™ manje™ ispadati u odbrani narednih nedelja. Crveno-belim kuharima se zahvaljujemo za recept ^_^
:o Look who's talking. Ubica neznog lica. :lol:
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...