Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Filip morem promasenih sansi smatra situacije kada je dobijao loptu na par metara od gola i bio izblokiran. Imali ste cirka 1 sansu pre naseg vodjstva koja je plod dobre akcije i koju je lebron odlicno odbranio. S druge strane smo i mi imali nekoliko lepih akcija i prilika.
Dobro, adaševiću, dobili ste nas a da nismo dali gol, ali ne morate tako ekstremno da zamišljate kako je bilo...Na primer, ja sam imao šut sa 4 metra sa leve strane desnom nogom koji je prešao tik preko gola (to nije šansa?), imao šut iz okreta sa 5 metara (to nije šansa?), kasnije priliku kada sam loptu, nažalost, uštopovao jajima, Aca je imao smorenkov pas sa strane koji je išao po gol liniji kada mu je lopta prešla preko noge iako je trebao samo da postavi nogu da uđe u gol (to nije šansa?), Smorenko je par puta prodorom došao do kaznenog, relativno nesmetano šutirao sa ivice istog ili koji metar do njega (ni to nije šansa?)Mislim, u redu je, ne morate baš toliko da lažete...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali ste ciglo 2 ciste sanse. Onu Rodjinu i onu Acinu. Sve ostalo sto si pobrojao jesu sanse, ali ne bas tako izgledne. Ti si sutirao sa 5 metara pod mojim blokom. Ja i nisam rekao da vi niste sutirali sa distance posle nekih prodora, ali to ne smatram 100% sansom. Kao sto 100% sansom ne smatram ni Markov sut sa 15 metara u stativu. Takvih sansi smo i mi imali i to dosta. Belaj je prebacio moj sut preko precke, nekoliko nebojsinih i Zidanovih suteva sa 10tak metara je otislo pored/preko gola ili ste ih (uglavnom) ti i Belaj branili, i to jesu sanse, ali ne one poput recimo Prezine u poslednjem napadu, kada smo razmenili 5-6 pasova i kada je preza sa 4-5 metara raspalio pored gola iako je mogao da bira gde ce da ga da, ili kada sam ja sa ivice kaznenog prostora sutnuo spoljnom preko gola umesto da dodam Madballu koji je sam kluirao kod stative. Istina je da ti imas doabr sut, ali prosto nisi imao te ciste situacije iz kojih si mogao da das gol, a i kada bi se izborio za sut lebron je uglavnom bio dobro postavljen i branio je sve to.Prosto, juce smo bili bolji za ta 4 gola i to je to. Ne znam sto je toliki problem to i reci. A to sto niste uspeli da date gol je samo mali bonus za nas jer eto prvi put se desilo da jedna ekipa uspe da odoli napadima svih 60 minuta.

Link to comment

Ja sam baš preterao sa ovim puštanjem. A i ove cigančice, dobile 1 utakmicu i uskurčile se kao tinejdžerke posle prve menstraucije.

Link to comment
Ja sam baš preterao sa ovim puštanjem. A i ove cigančice, dobile 1 utakmicu i uskurčile se kao tinejdžerke posle prve menstraucije.
Trebalo je da vidis svoje saigrace juce. Rodja je odma poceo da siri svoje nezdovoljstvo, isprozivao vam je kapitena za sve pare, Filipenko je opet bojkotovao kafanu... al ko sto rece lebron - prosli put smo se na to upecali, vise necemo :P
Link to comment
Ti si sutirao sa 5 metara pod mojim blokom. Ja i nisam rekao da vi niste sutirali sa distance posle nekih prodora, ali to ne smatram 100% sansom. Kao sto 100% sansom ne smatram ni Markov sut sa 15 metara u stativu. Takvih sansi smo i mi imali i to dosta. Belaj je prebacio moj sut preko precke, nekoliko nebojsinih i Zidanovih suteva sa 10tak metara je otislo pored/preko gola ili ste ih (uglavnom) ti i Belaj branili
Koji si car :Hail: Kada sam šutirao sa leve strane desnom nogom i prebacio prečku nisam bio pod ama baš nikakvim blokom. Takođe, ako gledamo te nebojšine šuteve, i mi smo imali barem deset takvih. Ali to nije ono najlepše - gde ti vide da sam ja išta odbranio kada nisam ni stao na gol? :lol:
Link to comment

@filipenko: Pravougaona gradja, celava glava. Jal ti, jal smorenko, razlika je samo u visini. Uostalom 4-0 najbolje opisjuje ko je kako igrao...

Link to comment

Veceras nas je znacajno oslabio nas dobar drugar AC/DC,ali svejedno pobedicemo!Moracemo angazovati nekog iz omladinske skole...

Edited by lebron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...