Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, lebron na koncertu. Aj da si rekao fantasy draft, pa i nekako.
Zato se i zacudih. Lebron se nekako ne uklapa u imidz fana hard rock muzike. :lol:
Link to comment
Ja ne idem,idu Zidan i madball.Harpere,nisi prokomentarisao nasu blistavu pobedu prosle nedelje. :D
Nisam komentarisao, kao sto si mogao da vidis, nista. Tek sam se danas probudio iz odocnelog zimskog sna.Znao sam da cete da dobijete utakmicu cim ja zamaknem iza coska. Smradovi nijedni. <_< Edited by harper lee
Link to comment

Jbg, žigotovarenje je žigotovarenje, ali braća Young su braća Young... propuštam večerašnji fudbal zbog koncerta, tako da Filip ima 1 jak razlog da vas ponovo izvede na veliki teren.Inače, od 1. juna se gazda otvara za dodatnih 10%, tako da će termin na malom terenu biti 3500 kinti a na velikom 4000.

Link to comment
Jbg, žigotovarenje je žigotovarenje, ali braća Young su braća Young... propuštam večerašnji fudbal zbog koncerta, tako da Filip ima 1 jak razlog da vas ponovo izvede na veliki teren.Inače, od 1. juna se gazda otvara za dodatnih 10%, tako da će termin na malom terenu biti 3500 kinti a na velikom 4000.
Auuu, kakvo je to sibanje™ preko usiju.U Nisu iznajmljivanje terena sa vestackom travom (ili sala) kostaju izmedju 1000 i 1500 (max 2000) dinara.Mada, 300 dinara za coveka u Beogradu je manji trosak nego 100 dinara za coveka u npr. Nisu.To je vec druga tema. <_<
Link to comment

Ne moraš biti bogat i ljep,oh, samo uzmi marker i pokloni mi cvijetne moraš biti snažan il' grubda nosiš marker svet.Ti si momak za markere,uvek da ih nosiš mali cigane,Crvena zvijezda na nebu sja,ti si onaj koji marker zna.Cigani marker nose svake noći,dok ih driblam gledaju me u oći,njima je odbrana k'o ćokolada,to mi se dopada.Pobeda grobara, naravno...detalji nebitni.Poglavnik je ponosan:y185186340620584796_1.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment

Prilicno divlji fudbal sinoc.Posto smo svi shvatili da je mnogo bolji fudbal na velikom terenu i da tu suvi kvalitet dolazi do izrazaja bilo bi lepo da grobari regrutuju jos nekog forumasa(a imate smaraca koliko hoces) pa da nadjemo neki termin i trajno se prebacimo na veliki teren.Grobari poceli da skupljaju lovu da salju beowla na koncerte sirom sveta,kazu bolje im ide bez njega a i Rodja dobije po neku loptu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...