Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

pocinje letnji prelazni rok tako da mogu da se stavim na raspolaganje za pozajmicu..a mogu vam slikovito predstaviti svoj dolazak na FF poput dolaska jednog rivalda u crvenu zvezdu koji bi ostvario ponovnu apsolutnu dominaciju i kraj neizvesnosti u derbijima :lol:

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

- Veliko nam je zadovoljstvo što smo dugoročno rešili pitanje sponzora, saopštili su iz FFK žigoprezir. Sinoćnji fudbal je poslužio i za promociju nove opreme, koja reflektuje totalnu dominaciju i nadmoć nad žigoljubiteljima. Debi iste je prošao veoma uspešno, pošto je Forumaški Fudbalski Klub žigoprezir pregazio oponente rezultatom 5:3. Evo i ekskluzivnih slika opreme, koja će se uskoro naći u svim bolje opremljenim buticima Čortanovaca Donjih, kao i šiti Vol kineskim šoping molovima.dres1.jpgdres2.jpgZa demonstraciju opreme je odabran niko drugi do 1 Filipenko, koga smo tom prilikom upitali šta misli o Nikoli žigiću.- take-a-camel-to-breakfast-in-alice-springs-in-alice-springs-1.jpg, rekao je prvi strelac žigoprezira i dodao: 0_41_040308_camel.gifdres3.jpggrb.jpgIme sponzora je jasno istaknuto na dresovima, a u oči upada i predivan grb, koji motive vuče sa grba Radničkog NB, kakav se ne sreće ni na najpopularnijim dresovima Barselone, Milana ili Mančestera.filipenko1.jpgfilipenko2.jpgDribling frizura, elegantna figura, prodoran pogled i skladna celina - jednom rečju: Filipenko.FFK žigoprezir i Flegma Kafa se zahvaljuju modnom studiju Neven Bošković za ustupanje manekena za potrebe promocije dresa.Dizajn: Modna kuća ZiraPodrška: Modna kuća MonaTehnički partner: butik Dve šmizleZa Filipovu frizuru se brine: Panjković Akademija
:pera:
Link to comment
To je 'Penko? U zivotu mu vise necu kvotovati post.
Zato sto je Crnogorac? Sovinisto! :mad: Edited by MiddleClass
Link to comment
To je 'Penko? U zivotu mu vise necu kvotovati post.
Čitaj pažljivije:
FFK Žigoprezir i Flegma Kafa se zahvaljuju modnom studiju Neven Bošković za ustupanje manekena za potrebe promocije dresa.
Link to comment

Da se javim kapitenu, da ako ste na mene računali večeras, da ne računate. Natekao mi je desni nožni zglob, jer sam loše stao na beton oronule infrastukture stadiona FK Balkan Bukovica. Dokle, Tole, dokle, na ovakav način da nas sprečavaš da pobedimo žigomrzitelje... Vidiš, lebrone, vratio nam je Tole za ono što si "pokrao" Filipenka, kada Tole nije bio tu...

Link to comment

KO te terao da se smucas po terenu Balkan Bukovice. Umesto da se kao svi mladi i nadasve netalentovani fudbaleri seckas po splavovima ispred Juge, ti svrljas po nekom pasnjaku, pa ti posle Tole kriv. Vidim ja da ces ti morati na Ub malo da se edukujes...

Link to comment

Da se i ja odjavim za danas. Ukocio sam se. Tole mi ugradio klimatizaciju na poslu, pa sam sjebo ledja.Nadam se da cete i bez mene i Nemanje da savladate kafedzije

Link to comment

Čestitke ciganima na trijumfu. Nekompletni i sa dva igrača manje (za cigane su ovaj put nastupali Martin Ela i For Tuna) nismo mogli više.

Link to comment
Čestitke ciganima na trijumfu. Nekompletni i sa dva igrača manje (za cigane su ovaj put nastupali Martin Ela i For Tuna) nismo mogli više.
Da. :ziga:
Link to comment

Za For tunu mogu da se slozim, mada je igrao sekundarnu ulogu, dok je Martin Ela vas irgac i demantujem sve spekulacije da je ikada bilo reci o njegovom transferu kod nas. Nasa pobeda dobija na velicini cinejnicom da smo bili oslabljeni neigranjem kako statisticki najkorisnijeg igraca (najvise golovo dajemo kad je on u igri, najmanje primamo) Preze, kao mirijevskog huligana i podmaltka Posrbice. Ipak zbili smo redove i nekako razmontirali protivnika :lol:Sinoc igrac utakmice madball - igrao je pozadi ko zmaj, "kafedzije" nisu znale sta ih je snaslo :)Mene nema naredne 2 nedelje, al verujem da ce Zigoljubietlji nastaviti rutinsku dominaciju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...