Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.

Featured Replies

posle godinu dana pauze, mogli bi da vratio ovaj topik u zivot. dakle ima li zainteresovanih da opet zaigramo?

 

ajde prvo da se prebrojimo koliko bi ljudi dolazilo redovno.

 

racunajte mene i acu.

 

dalje

  • Replies 7k
  • Views 431.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda bih mogao i ja, al zavisi od termina i lokacije.

Ja samo kao navijac. Koleno je ok, cak pomalo i trcim od skora, ali za fudbal tesko da cu biti... Petkovic je postao cale pre neki dan a i nagojio se pa ne verujem da ce moci bas odmah, al bi verujem igrao u perspektivi... Al javice se on vec :)

Na mene uvek možete da računate.

Mozda bih i ja u zavisnosti od termina i lokacije.

termin: sto se mene tice od ponedeljka do cetvrtka posle 6 mi sve odgovara.

 

lokacija: gde ugrabimo termin, da se j apitam ja bi uvek gurao balon na zemunskom keju, ali predpostavljam da vecini nije bas milo da se cima s prave strane reke :). trudbenik je uvek u igri, mada iskreno meni malo daleko. ako neko ima neki drugi predlog, samo napred

Igrao bih i ja u zavisnosti od termina, lokacija odgovara na pravoj strani reke. Mogu i da vidim kako Vizura stoji sa terminima, tu imamo blizu i kafanu za trece poluvreme.

U petak sam pitao u trudbeniku i bilo je slobodnih termina za ponedeljak i utorak od 22h. Posto vec igram fudbal i basket, finansijski bih se malo nategao i za treci termin nedeljno, ali ako nas bude dovoljno verovatno bih se skrpio nekako.

 

Prethodni pokusaji odrzavanja termina forumaskog fudbala nam govore da je veoma tesko iz nedelje u nedelju skupiti 10 ili 12 ljudi, tako da je moj predlog da ja dovedem svoju ekipu, a ostatak foruma da skupi jednu.

 

U svakom slucaju, bilo bi veoma pozeljno da se forumasi HITNO izjasne da li su uopste zainteresovani, jer i ono malo slobodnih termina u gradu veoma brzo ce se razgrabiti. 

  • 2 years later...

E ljudi, proslo je tacno dvije godine i nije vam vise fora da mu niko ne odgovori...

:lol:

  • 8 months later...

Bog te...

Vidi ga ovaj :)

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

:lol:

Bilo je i vreme da se konacno javite, nisu prosle ni tri godine. :D

  • radisa unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.