Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne druze, Bulke postoje, bodre FK Bulbulderac, igraju 1. beogradsku ligu, evo tabele:http://www.beogradskifudbal.rs/component/joomleague/?func=showResultsRank&p=3Kao domacini trenutno igraju u Mirijevu, na terenu Balkana, sto je povod za opsti picvajz sa lokalnim Sumarima.

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha, znaci FK Zvezdara je sada klub koji se vise ne zove Zvezdara, ne igra na Zvezdari vec u Mirijevu i ne zove se Zvezdara nego Bulbuderac... a navijaci zvani Bulke od po 17 leta su zapravo navijaci Zvezdare koja ne postoji nekih 9 godina...

Link to comment
Na ulazu na sajam, parking ili kafic te ne rpetresaju, ali recimo na ulasku u nocni klub ili na koncert te pretresaju. Kako god bilo, ako ti recimo radis kao radnik obezbedjenja i to profesionalni, i propustis Dimitrija (namerno ili slucajno) sa pistoljem na tribinu, kolika je moja odgovornost kao nekoga ko je tebe zaposlio? Ja mogu da ti dam otkaz jer ne znas svoj posao, ali ja jedino sto sam mogao da umesto tebe zaposlim recimo teachera.
:isuse: Adasevicu bre, pa ti si se totalno zapleo u kucinu... :wub: Savrseno dobro znas da firma odgovara za postupke svojih zaposlenih, kako onih za stalno tako i onih honorarnih.Kad bi te u Pahuljici konobar odrao za par hiljada vise ti se ne bi zalio gazdi? :unsure: Elem, Zvezda je odabrala doticnu firmu tako da Zvezda snosi posledice pred FSJ-om.
Link to comment

Igraju u Mirijevu trenutno, kao sto sam i napisao. Jer im se radi teren.Ne znam sta potenciras s tom pauzom od 9 godina?!FK Proleter iz Zrenjanina isto i danas ima navijace.

Link to comment
Elem, Zvezda je odabrala doticnu firmu tako da Zvezda snosi posledice pred FSJ-om.
Poznajem doticnu firmu - cak stavise snimao sam za njihove interne potrebe kompletan sistem obezbedjenja pred Zvezda-Milano: 2000 ljudi, blinde, dolazak na stadion, rasporedjivanje i kontrolu tokom tekme. Tipovi su mega profesionalci, sa svim sertifikatima i standardima, disciplinovani, organizovani, svakog sekunda se zna ko sta radi. ALI NISU POLICIJA. To je neka vrsta redarske sluzbe sa vrlo ogranicenim sankcijama za delovanje, a Zvezda nije htela da kupi metal detektore. Zapravo, Zvezda im vec godinama, ali godinama, nista ne placa, dug je ogroman i sad Lukic hoce da iskoristi situaciju i da ih tuzi, pa da na taj nacin prebije dug. Mali, lukavi satnik iz Sopota.
Link to comment

troll

Poznajem doticnu firmu - cak stavise snimao sam za njihove interne potrebe kompletan sistem obezbedjenja pred Zvezda-Milano: 2000 ljudi, blinde, dolazak na stadion, rasporedjivanje i kontrolu tokom tekme
Meni ta tekma nije ostala u secanju kao ne znam kako organizovana, na stepenistima izmedju sektora na zapadu su se gurali ljudi koji su usli bez karte, uz novcani prilog redarima i/ili policajcima [sumnjam da su ih pustili tek tako].
Link to comment

Do juce je bilo ovako:

Mislim da je sada potpuno deplasirano vise pricati o ovome jer prvenstvo nece biti prekinuto, iako je trebalo. Pobedila je Adaseviceva struja - beskrupuloznog gazenja ka novoj svetoj tituli.
A samo dan kasnije, kada su se prilike fundamentalno promenile posle Javorove pobede, promenili su se i stavovi (doduse na drugoj temi):
Ma samo mi da dobijemo nase.I bitno je pobediti u derbiju, a ne sada, kada je zvezda kiksnula, kurvinski razmisljati o neresenom rezultatu.
Link to comment
Meni ta tekma nije ostala u secanju kao ne znam kako organizovana, na stepenistima izmedju sektora na zapadu su se gurali ljudi koji su usli bez karte, uz novcani prilog redarima i/ili policajcima [sumnjam da su ih pustili tek tako].
Bio sam sa dva snimatelja - naravno da ne mogu da garantujem za sve ulaze, ali mene je pre nerviralo sitnicarenje(ne mozes ovde, idi tamo), nego bilo kakva naznaka propusta. Posebno sto su svi znali da su snimani. Pre ce biti da je direktor stadiona (Petrovic, mislim) imao svoje kombine. Prolazio sam kroz sve tunele i stepenista i ima nacina da te pomagac sa stadiona provuce pored redara, posebno na zapadu iz upravne zgrade. Edited by April
Link to comment
Do juce je bilo ovako:A samo dan kasnije, kada su se prilike fundamentalno promenile posle Javorove pobede, promenili su se i stavovi (doduse na drugoj temi):
Tako vam je to gosn Dimitrije. Dok onaj drugi uzima, namešteno je, bezvredno i treba ga ukinuti. Ali kad naši krenu u ofanzivu, onda samo neka ga uzmu pa možemo mirno da mremo. Karadžić i kompanija ne bi mogli da požele bolju i zahvalniju javnost.
Link to comment
Na ulazu na sajam, parking ili kafic te ne rpetresaju, ali recimo na ulasku u nocni klub ili na koncert te pretresaju. Kako god bilo, ako ti recimo radis kao radnik obezbedjenja i to profesionalni, i propustis Dimitrija (namerno ili slucajno) sa pistoljem na tribinu, kolika je moja odgovornost kao nekoga ko je tebe zaposlio? Ja mogu da ti dam otkaz jer ne znas svoj posao, ali ja jedino sto sam mogao da umesto tebe zaposlim recimo teachera.
Ispao si u najmanju ruku velika neznalica, da ne upotrebim sad neke vece i adekvatnije reciEvo ti jedan primer:otrujes se u restoranu, ti tuzis kuvara ili restoran?
Link to comment
Ovo je tabela trece lige, molim te obelezi mi pod kojim se skrivenim imenom krije famozni klub Zvezdara... Zvezdara je usla u prvu ligu (inace klub kojoj je najvise predsednika ubijeno) i kada je Trojke postao pokojni, ugasili su se pre nekih 9 godina. Osnovan je klub Bulke, ali imaju samo mladje kategorije i nemaju navijace. A pomenuo sam ih u kontekst raznih citata kako navijaci biju putnike u vozu, kako pljackaju dragstore itd. Poenta je da se ovde kao krivci obelezavaju navijaci, a to su zapravo grupe delikvenata koje mogu da se nazovu i ljubitelji lika i dela Sonje Biserko, pa da se kao takvi predstavljaju dok razbijaju, pljackaju i biju. .............................Aha, znaci FK Zvezdara je sada klub koji se vise ne zove Zvezdara, ne igra na Zvezdari vec u Mirijevu i ne zove se Zvezdara nego Bulbuderac... a navijaci zvani Bulke od po 17 leta su zapravo navijaci Zvezdare koja ne postoji nekih 9 godina...
U pravu si za klub, tj. moja je greska, posto sam mislio na Bulbulderac [vidim da je Depresivo vec spomenuo] koji je u 1. beogradskoj [dok btw FK "Zvezdara" postoji u trecoj A beogradskoj]. Nisi u pravu kada su u pitanju navijaci tog kluba, promena imena kluba/osnivanje novog u istom kraju sa istim obelezjima [i/ili selidba na novi stadion, posebno privremena] ne mora da znaci prestanak podrske navijaca, njihove identifikacije sa klubom, naprotiv, cesto je to upravo rezultat navijacke podrske.
Na ulazu na sajam, parking ili kafic te ne rpetresaju, ali recimo na ulasku u nocni klub ili na koncert te pretresaju. Kako god bilo, ako ti recimo radis kao radnik obezbedjenja i to profesionalni, i propustis Dimitrija (namerno ili slucajno) sa pistoljem na tribinu, kolika je moja odgovornost kao nekoga ko je tebe zaposlio? Ja mogu da ti dam otkaz jer ne znas svoj posao, ali ja jedino sto sam mogao da umesto tebe zaposlim recimo teachera.
Tvoja odgovornost [tj. odgovornost tvog preduzeca] je takva da ces odgovarati za prouzrokovanu stetu, osim ako dokazes da sam ja, tvoj zaposleni, u datim okolnostima postupao onako kako je trebalo. ...Zvezdu je kaznio FSS primenjujuci svoj disciplinski pravilnik [ne znam da li je tip koji je upucan vec stigao da tuzi klub]. UEFA takodje kaznjava za bacene baklje [ili mobilne telefone] bez obzira ciji je propust. Edited by reg
Link to comment
:isuse: Adasevicu bre, pa ti si se totalno zapleo u kucinu... :wub: Savrseno dobro znas da firma odgovara za postupke svojih zaposlenih, kako onih za stalno tako i onih honorarnih.Kad bi te u Pahuljici konobar odrao za par hiljada vise ti se ne bi zalio gazdi? :unsure: Elem, Zvezda je odabrala doticnu firmu tako da Zvezda snosi posledice pred FSJ-om.
Pa nije bas. Konobar je direktno zaposlen u Pahuljici. Ali kada bi mi recimo taj kelner doneo limenku koka kole, a ja je otvorio i u njoj nasao osu, ko bi mi bio kriv? Fabrika koja puni koka kolu, dobavljac kafane, kelner ili kafana? Zvezda je unajmila trece lice. Njena odgovornost postoji, ali mene zanima gde je greska kluba u toj situaciji? Sta je klub trebalo da izvede drugacije u organizaciji utkamice da se to ne bi desilo? Sta je propust kluba?
Link to comment
Pa nije bas. Konobar je direktno zaposlen u Pahuljici. Ali kada bi mi recimo taj kelner doneo limenku koka kole, a ja je otvorio i u njoj nasao osu, ko bi mi bio kriv? Fabrika koja puni koka kolu, dobavljac kafane, kelner ili kafana? Zvezda je unajmila trece lice. Njena odgovornost postoji, ali mene zanima gde je greska kluba u toj situaciji? Sta je klub trebalo da izvede drugacije u organizaciji utkamice da se to ne bi desilo? Sta je propust kluba?
Adase, nema druge nego da te negde postavimo za direktora. Najeb'o bi k'o niko svoj. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...