Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pisao sam na Strane lige, proslonedeljni derbi je bio jeziv. Vrhunac ludila gde PAO vodi 2:0 a navijaci ne dozvoljavaju igracu OLY da izvede korener (tipa 15min do kraja). Stoka drogirana koja ne zna da uziva u vodjstvu svog kluba, koja nema smeka za nesto kreativno, tj. ni za sta drugo sem za batinanja. Takvima treba dozivotno zabraniti ulazak na stadion, a ne prekidati/odlagati redovno kolo.

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam gledao onaj video kada neki valjda čelnici Olija kreću ka tribini zelenih. Verovatno nisu očekivali da će ih uleteti baš 300 i da će ih gađati raketom?! Onda su valjda uspeli i da se potuku direktori ili ko već na sednici takmičarske komisije za zelenim stolom. 

 

Enivej, ne treba Vlada da zabranjuje prvenstvo nego fudbalski savez u idealnom slučaju treba da donese odluku da na recimo godinu dana zabrani igranje na tom stadionu a da Vlada da podršku kako bi FS mogao da stoji iza te odluke. Zaboravljamo da se kod nas desio slučaj pucanja na tribini, takav slučaj u Evropi nigde nije zabeležen, pada mi na pamet još samo Argentina..Mislim da je klub tada kažnjen sa 4 utakmice bez publike.

Link to comment

o kakvoj kapitulaciji pricate, covek trazi od klubova da uvedu smart kartice sa jasnom identifikacijom i da postave kamere, pa da onaj koji napravi sranje ne moze da udje nikad vise na stadion. klubovi nece to da urade. ok, dok ne uradite nema utakmica.

Link to comment

jedino sto nikakve kartice nece resiti problem, al svakako prvenstvo ne treba da se igra u takvim uslovima. preciznije, ne treba da se igra pred publikom. prazni stadioni i mars u picku materinu.

Link to comment

U Turskoj od ove sezone možeš na stadion (super liga i prva liga) samo sa posebnom debitnom karticom koju vadiš u banci, sam dopunjuješ kintom i plaćaš ulaz na stadion. Na kartici su svi mogući i nemogući podaci o tebi (ostavljaš ih prilikom vadjenja u banci), mislim da je čak ne možeš ni ustupiti nekom jer na ulazu pokazuješ još neki identifikacioni dokument, pa kome je do skandiranja protiv vlasti divljanja na stadionu samo napred...

Link to comment

zasto to mislis?

 

zato sto ne mozes da personalizujes karte za pojedinacne utakmice. a i da mozes, ovi kojih bi da se resis ulaze bez karte; jos manje sede na numerisanim mestima.

 

edit. tek sad videh beowl-ov post. ok, mozda mozes i da personalizujes karte, al ne znam kako to pomaze identifikovanju izgrednika u masi od 50k ljudi.

Edited by Bright Billy
Link to comment

U Turskoj od ove sezone možeš na stadion (super liga i prva liga) samo sa posebnom debitnom karticom koju vadiš u banci, sam dopunjuješ kintom i plaćaš ulaz na stadion. Na kartici su svi mogući i nemogući podaci o tebi (ostavljaš ih prilikom vadjenja u banci), mislim da je čak ne možeš ni ustupiti nekom jer na ulazu pokazuješ još neki identifikacioni dokument, pa kome je do skandiranja protiv vlasti divljanja na stadionu samo napred...

 

zato van stadiona kako ko dođe u tursku tako ga izbodu

Link to comment

Ili neka se igra ali bez kretena

 

prazni stadioni i mars u picku materinu.

 

Jedino ispravno rešenje.

 

S tim što ja sve više mislim da je kriminalizacija uprava mnogo već problem nego organizaovno nasilje, to jest, da ovo prvo uzrokuje ovo drugo. 

 

Dacic je srpski Cipras!

 

A i ovo će biti tačno. 

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...