Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?



Recommended Posts

@Adašević - svaki simbol, gest, tekst ili način ponašanja koji se voljno koristi, a povezan je sa određenom socijalnom grupom, znači identifikaciju sa njom, što automatski povlači i solidarisanje sa istom i deljenje njenih vrednosti.A ti se pronađi.

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam svestan jedne stvari, a to je da je potpuno neprihvatljivo da fudbalski klub javno izražava podršku pokušaju ubistva policajca. Takođe sam svestan da nema tog izgovora ili višeg cilja koji može opravdati voljno ili nevoljno stavljanje čitavog kluba i njegove infrastrukture na raspolaganje huliganima, narko dilerima i kriminalcima. Ako to znači da klub ne treba da postoji, onda je upravo tako - ne treba da postoji. Fudbalski klubovi treba da služe za razonodu a ne za glorifikaciju nasilja i regrutaciju omladine u ulične bande. I ako me pitaš da izaberem između toga da unesrećim Prave Ljubitelje Fudbala tako što ću im ukinuti klubove ako treba, ili da sve ostavim kako jeste samo da oni ne bi bili oštećeni, onda biram ono prvo. Stvar prioriteta, jbg. Ti, kako vidim, biraš ovo drugo i to je ok. To su tvoji prioriteti i to je skroz legitimno. Mislim da smo ovim definisali tačku do koje se slažemo i posle koje nam se stavovi razilaze.
Bas tu se ja sa tobom i ne slazem. KO te uopste tera da biras? Naveo si dve teme - ukidanje klubova i zaustavljanje kriminalaca. Te dve teme jesu povezane, ali ja nisam nigde video da nam neko nudi mogucnost da ukoliko ukinemo klubove, automatski iskorenjujemo kriminalce...I opet se vracam na ono od cega smo posli - ko treba da ukine klubove? Jedini ko moze je drzava. Ko moze da pohapsi kriminalce i primenjuje zakon? Opet jedini tacan odgovor je drzava. Da li u slucaju da se pohapse kriminalci i primenjuje zakon ima potrebe zatvarati klubove? Nema. Na zalost suprotno ne vazi - ako ukinemo klubove, to nece dovesti do hapsenja kriminalaca i prienjivanja zakona... Suma sumarum, opet isti zakljucak - dok drzava ne oduci da resi problem, dzaba bilo kakva resenja i potezi bili oni radikalni ili liberalni...
Link to comment
@Adašević - svaki simbol, gest, tekst ili način ponašanja koji se voljno koristi, a povezan je sa određenom socijalnom grupom, znači identifikaciju sa njom, što automatski povlači i solidarisanje sa istom i deljenje njenih vrednosti.A ti se pronađi.
Naravno, konkretan odgovor nisam ni ocekivao... Demagogija, filozofiranje, kontra logika... ja se deklarisem kao patriota, Arkan se deklarisao kao patiota, dakle ja sam isti kao Arkan... Zivo me zanima da li bi mogao da mi srocis konkretan odgovor na ono sto sam ti napisao.
Link to comment
Naravno, konkretan odgovor nisam ni ocekivao... Demagogija, filozofiranje, kontra logika... ja se deklarisem kao patriota, Arkan se deklarisao kao patiota, dakle ja sam isti kao Arkan... Zivo me zanima da li bi mogao da mi srocis konkretan odgovor na ono sto sam ti napisao.
Terrorists have two eyes, Pandas have two eyes. Coincidence? I think not.n214205703582_2767.jpg
Link to comment

Mislim da je sada potpuno deplasirano vise pricati o ovome jer prvenstvo nece biti prekinuto, iako je trebalo. Pobedila je Adaseviceva struja - beskrupuloznog gazenja ka novoj svetoj tituli.

Link to comment
Naravno, konkretan odgovor nisam ni ocekivao... Demagogija, filozofiranje, kontra logika... ja se deklarisem kao patriota, Arkan se deklarisao kao patiota, dakle ja sam isti kao Arkan... Zivo me zanima da li bi mogao da mi srocis konkretan odgovor na ono sto sam ti napisao.
Evo, od ovoga ne mogu konkretnije - S kim si, takav si. Edited by laki21
Link to comment

Stvar je u tome da će sledeći put zalutali metak pogoditi nekog od Pravih Ljubitelja Fudbala. Pre ili kasnije će najveće žrtve postati upravo oni ljudi zbog kojih navodno treba ostaviti stadione otvorenima. Pa će opet biti kriva država.

Edited by beowl
Link to comment
Stvar je u tome da će sledeći put zalutali metak pogoditi nekog od Pravih Ljubitelja Fudbala. Pre ili kasnije će najveće žrtve postati upravo oni ljudi zbog kojih navodno treba ostaviti stadione otvorenima. Pa će opet biti kriva država.
...zar se to vec nije desilo?'U 113. fudbalskom derbiju Partizan - Crvena zvezda poginuo navijač Crvene zvezde sedamnaestogodišnji Aleksandar Radović iz Opova, učenik trećeg razreda Prve beogradske gimnazije. Raketa ispaljena sa južnog dela stadiona smrtno pogodila Radovića koji se nalazio na severnoj tribini. Utakmica nije prekinuta. '
Link to comment

Da, ladno sam zaboravio na ono na šta stalno podsećam. Moram da priznam da mi nisu baš najjasniji motivi ljudi da im pošto-poto budu otvorene kapije objekata u kojima može da ih pogodi signalna raketa, baklja, metak, flaša, cigla...

Link to comment
Da, ladno sam zaboravio na ono na šta stalno podsećam. Moram da priznam da mi nisu baš najjasniji motivi ljudi da im pošto-poto budu otvorene kapije objekata u kojima može da ih pogodi signalna raketa, baklja, metak, flaša, cigla...
Signalna raketa, baklja, metak, flaša, cigla... mogu da te pogode u kafiću, na sajmu, na parkingu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...