Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

da, creightonov youtube rant je legendary.pomenuh na topicu o dokumentarcima, a da i ovdje pomenem, pogledao sam 'when the levees broke', spike lee rezirao. bunk/antoine jedan od sagovornika, a najveca 'zvijezda' filma je phyllis montana-le blanc, koja u treme igra bunkovu djevojku. elem, nije losh dokumentarac.back to treme - nova epizoda je odlicna, meni mozda i najbolja do sad. the crime is back. sad slijede pizdarije.

konacno neko raspalio steve zahna po faci :Hail:

Link to comment
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

Meni je isto sinocna epizoda bila nekako najbolja!

U roku od 3 sekunde sam provalio da je ona scena na samom pocetku bila san, zena mi je rekla da sam lud :lol: Koliko god da me je nervirao jos od pocetka serijala, Zahna sam malo zgotivio sinoc, sto zbog organizacije onog benefit CDa, sto zbog cinjenice da je dobio batine i da ga je to napravilo boljim covekom (bar prema gay komsijama koje je do sada voleo da maltertira).Najljigaviji lik sada mi je definitivno Sonny. Nadam se da ce Annie da ga ostavi.BTW, ona cetvorica u restoranu su stvarno poznati kuvari, moja zena koja je Food Network fan ih je prepoznala onako u 2-3 sekunde prve scene u kojoj su bili i tako mi se revansirala za pocetak :lol:

Link to comment

:)

Dobi Zahn po labrnji! :D Mada je pesma :Hail: Sonny mi uopste nije jasan. Stvarno je bre neka ljiga od coeka. Slazem se, treba Annie da ga sutne. Ali muceni japanac :lol:

Link to comment
Meni je isto sinocna epizoda bila nekako najbolja!

U roku od 3 sekunde sam provalio da je ona scena na samom pocetku bila san, zena mi je rekla da sam lud :lol: Koliko god da me je nervirao jos od pocetka serijala, Zahna sam malo zgotivio sinoc, sto zbog organizacije onog benefit CDa, sto zbog cinjenice da je dobio batine i da ga je to napravilo boljim covekom (bar prema gay komsijama koje je do sada voleo da maltertira).Najljigaviji lik sada mi je definitivno Sonny. Nadam se da ce Annie da ga ostavi.BTW, ona cetvorica u restoranu su stvarno poznati kuvari, moja zena koja je Food Network fan ih je prepoznala onako u 2-3 sekunde prve scene u kojoj su bili i tako mi se revansirala za pocetak :lol:

da, slazem se, davis bi mogao da se opameti i prestane da bude onoliko annoying, sad kad je dobio batine. sto se sonnyja i annie tiche, sta znam, meni su oboje nekako simpaticni. tj, ona je slatka, a njega mi je nekako zao, iako je na momente potpuni asshole. no, nekako mislim da se njihova pricha nece srecno zavrsit. a pri tom ne mislim na raskid. nesto imam osjecaj da ce on da zavrsi tragicno. elem, nije mi se svidjela dream sequence na pocetku, to je jedina mana epizode. malo mi je previse jeftino i unlike-simon da se tako nesto koristi. osim kuvara [koje nisam prepoznao, niti imam pojma ko su, ali sam procitao josh prije epizode da ce se neki poznati kuvari pojaviti], vrijedi pomenuti i davida morsea :) nadam se da ce se josh pojavljivati.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Odgledao prvih pet epizoda, najbolja mi je treca

nalazenje Lorenzovog caleta ispod camca, katrina tour bus, lekcija dj davisa

. Najveci problem mi je cekanje, tj. naviknutost na gledanje celih sezona. Nema sanse da bih mogao da odgledam The Wire da sam morao da skidam pa gledam jednu po jednu epizodu. Najzanimljiviji su mi chief Lambreaux sa sve porodicom, komsijama, pretucenim provalnikom i klincem koji se mota okolo. Creighton "savest grada" Bernette me najmanje zanima, osim kada odmerava Davisa.

Link to comment

svidjela mi se epizoda, mada manje od prosle. volio bi da ladonna i janette dobiju vise prostora, na ustrb davisa. koji mi je sad manje iritantan, ali i dalje me manje zanima od vecine ostalih likova.

annie je definitivno doomed. vec je bilo spekulacija da su njih dvoje radjeni po uzoru na neke real life likove, koji su tragicno zavrsili. definitivno izgleda kao da joj se nece mnogo toga lijepo desiti :(meni je najjacha scena u epizodi bila kad smo vidjeli da antoine ima barem josh dvoje djece :D

Link to comment

koliko ima do kraja sezone? bas mi se gleda ali stvarno ne mogu da gledam jednu epizodu nedeljno.

Link to comment
koliko ima do kraja sezone? bas mi se gleda ali stvarno ne mogu da gledam jednu epizodu nedeljno.
Jos 4 epizode, poslednja ce se emitovati 20. juna.
Link to comment

i meni jedna od najboljih

daymo mrtav :(nekako sam mislio da ce mozda da ispadne da je onaj lik sto ga je bigchief lester premlatio ekshli daymo. annie i dalje ziva, i dalje sa sonnyjem, ali ispushila za mjesto u bendu :(

Link to comment

Odlicna epizoda sinoc!

Misterija resena, ishod najrealistickiji - covek umro (ubijen) u zatvoru, pod laznim imenom, drzavu boleo qrac, da familija nije angazovala dobrog advokata nikad ga ni ne bi nasli :ph34r: Neko rece skoro da ce se Sonny i Annie prica da se tuzno ako ne i tragicno zavrsi. Nakon sinocne epizode, sve vise verujem u takvo predvidjanje.Davis je stvarno kreten najveci ako se sad povuce iz kampanje.NOPD predstavljen realno™.

Link to comment

kad su ubacili cajun, meni srce puno.super je patkometrija na aerodromu izmedju banka i ovog sto je dosao avionom.ali ako ladona ne dobije emija za ovu ulogu, pusiji su svi.zena ne mora da govori uopste, samo face dovoljne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...