Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

steve zahn je iritantan, ali meni je najnezanimljiviji lik [za sada] lesterov sin, prema njemu sam potpuno indiferentan. kad god se prebace na njega, u new york, ja jedva cekam da se taj dio priche zavrsi i da idemo nazad u NO.

Link to comment
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

steve zahn je iritantan
Hmm, ima kod njega nesto zanimljivo.

Ova naznaka njegovog politickog aktivizma, plus sve intenzivnije druzenje sa Dzonom Gudmenom i plus ponovno Sajmonovo lagano proturanje ideje o legalizaciji narkotika ( :Hail: ) Videcemo gde ce to da odvedu, mozda su se u ovoj epizodi samo zezali, ali mirise na pricu u smeru nekih kampanja (politckih ili drustvenih™) i sudara sa elitom, sistemom..., cime god. Moze to da bude fino. :)

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Mozda si shvatio da sam ja time mislio nesto negativno. Naprotiv. Bas mislim da je dobro sto tako rade i kod Treme-a i kod Wire-a.
Ne, nego smatram da to što si napisao jednostavno nije tačno kada je Žica u pitanju :D
Link to comment

Složio bih se s tobom. :DTremej lagano ispunjava visoka očekivanja.Btw, špica je apsolutno savršena! U rangu sa špicom Karusela.

Link to comment

Izvodjac uvodne spice je John Boutte, u poslednjoj epizodi je nastupio u onom klubu u Texasu. Pesma se inace zove The Treme Song, vrti mi se maltene nonstop poslednje dve nedelje i jos mi nije dosadila :)

Link to comment
Ne, nego smatram da to što si napisao jednostavno nije tačno kada je Žica u pitanju :D
Hmm, u kom smislu? Mislim, obrazlozi. Zica jeste imala laganijih epizoda. Niko nije rekao da su one bile lose/nevazne. Naprotiv.
Izvodjac uvodne spice je John Boutte, u poslednjoj epizodi je nastupio u onom klubu u Texasu. Pesma se inace zove The Treme Song, vrti mi se maltene nonstop poslednje dve nedelje i jos mi nije dosadila :)
Gde se pesma moze "kupiti"? :D Edited by Sludge Factory
Link to comment
Hmm, u kom smislu? Mislim, obrazlozi. Zica jeste imala laganijih epizoda. Niko nije rekao da su one bile lose/nevazne. Naprotiv.
Hmm :lol: Izvališ nešto, pa ja da obrazlažem što to nije. Obrazloži sam besmislenu paralelu koju si povukao. Kada si je već podvlačio...
Link to comment
Hmm :lol: Izvališ nešto, pa ja da obrazlažem što to nije. Obrazloži sam besmislenu paralelu koju si povukao. Kada si je već podvlačio...
Ok u pravu si.
Link to comment
Pa sta jos hoces? Priznao sam gresku i rekao ti da si u pravu.
Čoveče, šta se ti sad tripuješ?Isuse stoji zato što opet nisi obrazložio. A, ne znam koji put tražiš da ja obrazlažem. Nije meni problem da objasnim svoju poziciju, ali ono zezanja radi, mogao bi jednom ti da obrazložiš.
Link to comment
^sta je karusel?spica jeste genijalna, ja sam nesto pomisljala na karneval.
:DMoj mozak se posle ponoći pretvori u pitu bundevaru, a sa njim i Karneval u Karusel. Dakle,
i
su u rangu.
Link to comment
steve zahn je iritantan, ali meni je najnezanimljiviji lik [za sada] lesterov sin, prema njemu sam potpuno indiferentan. kad god se prebace na njega, u new york, ja jedva cekam da se taj dio priche zavrsi i da idemo nazad u NO.
jest, ali valjda mora da bude takav kad je izdao rodni grad.mada je dobio plusic jer smo zbog njega videli mccoya tynera, najcuveniju levicu lujzijane.(tacno se vidi da je ovu epizodu pisao nerd pelekanos, i po detaljima koje su i sami akteri pozaboravljali, i po muvanjima musko-zenskim i jos svasta. veliki je majstor taj pelekanos)
pravda za
spicu!
+1, i jos pravda za wire spicu.ali ovohttp://www.youtube.com/watch?v=AXIBfAd-0Ywbog. Edited by luba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...