Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

Well, we're all good men. We all love our mamas. We all root for the Saints. Toni, this is still Louisiana.
:Hail: Odlicna 2. sezona. I za razliku od 1. zavrsila se prilicno pozitivno po mnoge likove -

Sonny se sredio i dobio dozvolu da muva Vietnamku, LaDonna se takodje sredila psiholoski posle groznog iskustva, Sophia i Toni su izgladile odnose, Antoine je srecan sa klincima iz skolskog orkestra, Janette se vraca kuci da otvori svoj restoran i jos se smuvala sa Zakom, Nelson ga je izduvao, etc...

Link to comment

ne znam koji mi je bolji momenat.sonny na ribarskom brodu sa ocem buduce djevojke, antoine koji je nasao 'job-job', i koji svira na ulici sa klincima, tony i sophia na svirci, annie koja ce pokusati da dovrsi harleyeve pjesme, davis pjeva 'sex machine', annie i davies slusaju lucindu, big chief koji delmondu i prezu kaze 'we have to cut another album', 'cuz' odjebao nelsona, jeanette i jacques... nesto sam sigurno zaboravio, ali u svakom slucaju, odlicna sezona. isplatilo se strpljenje svima koji su ostali uz seriju. jedva cekam trecu sezonu :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Carska druga sezona, a narocito finale! Odlicna je npr. bila ona epizoda od pre par nedelja koju je pisao George Pelecanos, ali, jebiga, David Simon je 1 mnogo zajeban igrac! :Hail::Hail: za celu ekipu! Jedva cekam trecu sezonu! I naravno, Hugh Laurie mora makar gostovati unekoj epizodi, ako nista drugo sa bendom, kao muzicar :P :D

Link to comment

imam osjecaj da ce sledeca sezona, ili mozda cetvrta ako je bude, da se bavi ispustanjem nafte u zaliv [ne sjecam se tacno kad se to desilo, i koliko je tu u buducnosti u odnosu na ono sto se desavalo u drugoj sezoni]. sonny i vijetnamac su to najavili

Link to comment

pročitah negde na netu da se to isto očekuje. zapravo, hronološki odgovara. brinem se za sonnya i tazbinu. :(nego, 1 pitanje. ovaj mali entuzijasta što mu je antoine organizovao privatne časove i koji se vidi na početku druge sezone kad vežba na ulici, a bigh chief ga čuje - da li je to onaj klinja koji je sa njima u prvoj sezoni šio indijanske kostime?

Edited by McCabe
Link to comment
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...