Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

Ma, sjajno. :)Obožavam ovu seriju, a da me neko pita zašto, ne znam da li bih mogao da dam jednostavan odgovor. Čak me i zapleti ne zanimaju, ali su mi likovi i atmosfera potpuno fenomenalni.
imam identican osecaj
Link to comment

jebote kad je ovakva finalna scena u prvoj epizodi, šta nas očekuje u finalu sezone? :ziga:davisov problem je što nije skapirao da je "talkin bout music like dancing bout architecture"antoine koji se upinje da ga uapse je fenomenalanod hidalga očekujem da se pročisti. biće možda malo melodramatičan taj proces ali dečko obećava.e da i sonic youth u restoranu!al kad je rekla da nije zainteresovana, jbt i ja sam se oladio. :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=veKapH-HO6c

Edited by McCabe
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
I sa fenomenalnom muzikom.
E vidiš, ovoga se i plašim. Da je muzika ljubitelje džeza ostavila bez daha pa zato hajpuju seriju. Iz prostog razloga jer me džez ne radi skoro pa nikako...
Link to comment

Ja ne podnosim dzez. Ne volim sto je muzika bas toliko prisutna u seriji, sto ima viseminutnih segmenata kad se nista ne desava nego samo slusamo i gledamo neke svirke. Bez obzira koja je muzika u pitanju, to mi je pretjerano. Al mi je serija svejedno super. Al ne brini ako ti se ne svidja. Mislim, goes without saying, to vazi za bilo koju seriju, ali Treme nije za svakoga, jeste na momente previse spora. Ali meni su likovi super, do manje vise svakog mi je stalo na neki nacin...

Link to comment
Meni je Treme vise kao neki odlicno odglumljen dokumentarac i prikaz jednog super americkog grada. I sa fenomenalnom muzikom.
+1gledao sam samo prvu sezonu, i odgledao sam u jednom dahu. mada, ne znam da li bih je nekome preporucio. nema tu ni mnogo radnje ni zapleta, ali meni je legla samo tako.
Link to comment

jbg, onda mozda i nije za tebe. inace, jedna od jacih stvari u prvoj sezoni mi je sto se skoro u svakoj epizodi pojavljuje neka velika faca iz sveta muzike. bili su elvis costello, dr. john, steve earl i sin mu justin townes, allen touissant, irma thomas od onih sto sam ja zapamtio, sigurno ih je bilo jos. i da, khandi alexander je maestralna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...