Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Just now, Lena said:

Ma i moja kosa povileni kad je vlaga napolju, podiže se i dobijem neke talase. Što je duža, lepše se uvija. Ali to kako njoj padne na pamet, a ne kad i kako ja hoću :dry:

to to, pokisnem svratim kod jedna je majke, ladno mi kaze shishaj se odma sutra ti si matora zena za toliku kosu :rolf: :dry:

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

Meni je kosa toliko ultra ravna da ne moze da se ukovrdza nikad, nikakvi talasi ni nista, tako da vam kanda zavidim ;(

 

i mi tebi zavidimo :cry:

 

hudinijeva ima takvu kosu nakovrdza se, tehnologije materine i posle pola sat nishta :isuse: ochajno dete!

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

i mi tebi zavidimo :cry:

 

hudinijeva ima takvu kosu nakovrdza se, tehnologije materine i posle pola sat nishta :isuse: ochajno dete!

 

 

Kod mene nista, probali svasta i nista, ili ni ne ukovrdza ili blago i ispravi se odma :isuse:

 

Najbolje mi bilo.kad me je koleginica pitala jel ustajem svako jutro da peglam kosu, reko ne brt, pazi da ustanem da peglam kosu :lolol:

  • Haha 4
Link to comment

Ravna kosa je zakon, ovaj moj zbun je celozivotni nervni slom, hoce se ukovrdzati lepo, hocel na zbun, hoce jedna strana druga nece, nema standardizaciju. S godinama kovrdze vise i ne postoje nego neka nedefinisana slama 

Link to comment

moja kosa je bedna, nekako lagano blago ali nepravilno talasasta, i onda svaki pramen radi šta on hoće i nikada nemam normalnu kosu

 

uglavnom je vezujem u repove, kike, itd, a ponekad je uvijem na neke štapiće da bar bude ravnomerno talasasta, ili je ispeglam da bar bude ljudski prava

 

 

(ali nikada nizašta ne ustajem ujutru :lolol:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...