Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

daj nam ime tog divnitelja kose, javnost ima pravo da zna!

moram dodem kuci da vidim. ali nije nishta spektakularno fensi, moze da se desi i da je neki sajos :unsure:

 

opet treba imati u vidu da ova moja neodrzavana i muchena slama nije pokazatelj nichega, te da shto je meni dobro ko zna kako je drugima. mogu da joj radim bukvalno shta hocu :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment
48 minutes ago, gospa buba said:

moram dodem kuci da vidim. ali nije nishta spektakularno fensi, moze da se desi i da je neki sajos :unsure:

 

opet treba imati u vidu da ova moja neodrzavana i muchena slama nije pokazatelj nichega, te da shto je meni dobro ko zna kako je drugima. mogu da joj radim bukvalno shta hocu :s_w:

 

 

ih pa nema veze je li fensi ili nefensi, dok se nisam blajhala koristila sam roze elseve sampon zuti elseve balzam i to je funkcionisalo toliko besprekorno da sam se cesljala samo zato da ne bih o sebi razmisljala kao o osobi koja se nije pocesljala, a kosa bi mi se i bez ceslja sleozila idealno (doduse pomagao je fakat da je potpuno ravna)

 

(sad sa blajhanjem moram da lijecim kosu ko hronicnu bolest tretmanima koje ne placa rfz al jebiga)

 

tako da javi :)

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

pokvarila se moja kosa pa mi više nisu dovoljni, tj bolje izgledam sa šamponom bez sulfata i jačim balzamom, a elseve roze šampon za sjaj mislim da još postoji (za žuti balzam nisam sigurna)

Edited by morgana
Link to comment

od kada se ne farbam cesljam se samo da iscesljam kosu koja mi otpada jer je tamna pa se vidi svuda kuci,misim vidi se i kad se ocesljam ali manje..

 

i spasila sam se..nisam najsrecnija mojom bojom.malo je dosadna.. ali vaganje  zdrave kose jednostavne za odrzavanje i ustede vremena i novca na negu i uopsteno pojednostavljenje 1 zivota je pobedilo!!!

 

 

mada dobijam komplimente kad pustim kosu..valjda 1 sjajnost i zdravlje kose pobedjuju dosadu boje..tesim se :D 

Edited by ivy
Link to comment

Probala sam ja da ne biste morale vi 

Neki Kativa keratin za ravnanje kose, omiljeni produkt Zliglija 

 

Iznašla sam neki video 

 

 

Meni je kosa još mokra. E sad, sigurno je da se oseća keratin tj težina kose, ali je pitanje da li će ovo peglanje da odradi posao za mesec dana, kako obećavaju 

Inače, postupak je jebada do sto đavola. Tri sata smaranja.

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Ja kad idem kod frizera na pramenove moram bromazepame da pijem, sati i sati razvlačenja po salonu, sa stolice na stolicu i zujanje fena koje izluđuje.

Da, ovo je baš, baš smor. Još u ovom videu kažu 2-3 sata feniranja, lol 

  • Tužno 1
Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Ja kad idem kod frizera na pramenove moram bromazepame da pijem, sati i sati razvlačenja po salonu, sa stolice na stolicu i zujanje fena koje izluđuje.

 

 

zato sam ja kod mog frizer isla sa bocom votke :D ..ali mladost ludost..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Prosli put sam na pramenovima narucila wolt na salon planinski sendvic, tolko sam se razvukla, zaspala, pregladnela, sve faze. Zaaasto ne smisle nesto duplo krace, a dam im i vise para. 
Pre 15 godina sam bila na pramenovima i svemu u Istanbulu: dve frizerke ti istovremeno rade pramenove i za to vreme, ako hoces a hoces, ti manikirka pedikirka sredi nokte-za 2 sata izadjes iz salona sve sredjeno. 
Otici cu u Istanbul opet samo zbog

toga 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Katikon said:

Prosli put sam na pramenovima narucila wolt na salon planinski sendvic, tolko sam se razvukla, zaspala, pregladnela, sve faze. Zaaasto ne smisle nesto duplo krace, a dam im i vise para. 
Pre 15 godina sam bila na pramenovima i svemu u Istanbulu: dve frizerke ti istovremeno rade pramenove i za to vreme, ako hoces a hoces, ti manikirka pedikirka sredi nokte-za 2 sata izadjes iz salona sve sredjeno. 
Otici cu u Istanbul opet samo zbog

toga 

 

pramenove sam prvi put radila 1997, proces je trajao neuporedivo krace nego danas. sasvim sigurno ne zavisi samo od tehnike nego i od biznis strategije.

 

nedavno sam isla na konsultacije (lol) kod jedne frizerke-koloristkinje jer sam htjela balajaz (pa odustala, ipak vise volim da sam skroz svijetla). ona dnevno primi svega dva klijenta. 

 

Link to comment

Onaj keratin što sam radila - dakle self-help iz Lilija - ne kupujte. Ostala mi kosa kao metla. Morala sam iz tri puta da je vraćam u život nekim uljima. I sad je ok, ali samo jer je dovoljno čvrsta da izdrži razne traume. Tako da....ne pokušavati.

  • Tužno 5
Link to comment

juče sretnem drugaricu, izgleda kao bomba, kao izašla iz anime, neka extra plava kosa, pundjica na vrh glave, i najbolje od svega neke lude šiške .... na moje divljenje kaže da šiške nije ni šišala nego joj tako otpala kosa od blanša

ehh, neko ima sreće

  • Haha 9
Link to comment

dešava se to, samo nemaju svi sreće da posljedično izgledaju ko bomba nego više kao da im je bomba eksplodirala u kosi

 

nedavno sam prešla na 6% hidrogen uz blanš revlon nešto nešto, jebate, potpuno izvuče boju za 45-50 min (imam veoma otporan crveni pigment) i uopšte ne ošteti kosu. dikson sa 9% ipak ošteti vlasi uz lice kada se radi redovno, iako je prilično dobar i idealan  za pramenove npr.

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Ja sam farbala sa onim Lilijevim hidrogenom za rane od 3% i bilo je extra, pokrivalo mi sede bez problema

 

odmah da kažem kad sam probala hidrogen 3% dm ili bilo koji drugi osim Lili, ništa nije valjalo

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...