Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

ja bih mazao kosu medom, pa da objedinimo teme :covid19:

Ја бих мазала косу медом на плажи у Хравтској где се не дозвољава мазање косе медом.

  • -1 1
Link to comment
13 hours ago, I*m with the pilots said:

Aman zene, ko me je i vukao za jezik :isuse: Ne treba da branite duzu ili kratku kosu, jednsotavno je na prethodnoj strani bilo nekoliko njih nezadovojlnih svojim dugim kosama zbog ovog ili onog, cisto predlozih kao osvezenje, a vi sad u traktat.

 

Najbolje je sto mi objasnjavate odrzavanje kratke kose :wacko: - a ja imam kratku kosu i sve njene prednosti i mane, dovoljno je vec to sto sam svakog dana pod kacigom koja cini cuda sa kosom. Ali nema potrebe da se stalno oblikuje, preterujete.

probaj u rečniku da nađeš pod a, asertivnost

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

probaj u rečniku da nađeš pod a, asertivnost

Smešno ti je ovo s asertivnošću za podjebavanje, daj nešto direktnije. Ono šta je pravi razlog, a ne ovo  okolišanje. Čime sam se ja to o tebe ogrešila, da čujem. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

sad sam pala najniže. kupila sam onaj sprej za instant farbanje izrastaka. prskam ga po rupama gde nemam kosu. više se ne vidi proćelavost nego neka čudna situacija, žena utekla crtačima grafita sa spreja šmek

spominjao je kesić jednom u emisiji "neki čarobni prašak" kojim maskira ćelavost. verovatno je to ovo

  • Haha 3
Link to comment
15 hours ago, Svemir Zeka said:

Smešno ti je ovo s asertivnošću za podjebavanje, daj nešto direktnije. Ono šta je pravi razlog, a ne ovo  okolišanje. Čime sam se ja to o tebe ogrešila, da čujem. 

najljubaznije bih te zamolila da mi se skineš s kurca. hvala :) 

Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

najljubaznije bih te zamolila da mi se skineš s kurca. hvala :) 

Koliko mi se čini, ti si ta koja mi dahće za vratom "govnarstvom" i "asertivnošću". 

Dakle kurac je moj, s kog se ti trebaš skinuti, Živka. 

Link to comment
On 10. 10. 2023. at 11:39, Sara said:

zakazala šišanje za četvrtak, i sad mrem koliko mi se sviđa moja leepa duuuga kosaaa

5,104 Kid Messy Hair Images, Stock Photos & Vectors | Shutterstock

 

Javiću, šta je bilo na kraju.

Tako to bude. Ponaša se kao bolni zub kod zubara, pritaji se i pravi dobra i fina i sve. Sad da otkažeš frizera, digla bi se ujutru kao Bitlđus.

 

In other news, Wizard je odlepio s cenama, mislim da se razilazimo.

  • +1 1
Link to comment
On 10. 10. 2023. at 11:39, Sara said:

zakazala šišanje za četvrtak, i sad mrem koliko mi se sviđa moja leepa duuuga kosaaa

5,104 Kid Messy Hair Images, Stock Photos & Vectors | Shutterstock

 

Javiću, šta je bilo na kraju.

Pa nemoj da je šišaš 😛

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...