Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Ja sam svašta nešto isprobavala za volumen ali nikada nisam bila zadovoljna. To je doduše bilo poodavno, pošto sam posle tih neuspelih pokušaja odustala.

Sad možda ima i boljih preparata , moraću ponovo da pokušam.

Bavim se mišlju da se ošišam skroz na kratko, nekada mi je dobro stajala ona frizura, zvana "dugi vrat" :D, ako se neko seća, al to bilo pre Hrista, haha.

 

Kad sam bila mlada devojka nosila sam dugu kosu i ta kosa, iako tanka, tada je lepo izgledala, bila zdrava, lepo padala i imala lepu sivo-plavu boju.

 

Moj otac je imao takvu kosu da nije mogla tri dana da mu prokisne, a ja pokupila taj gen od majke :angry:.

 

Ed.

Ovo je moderna verzija "dugog vrata"

 

12042014012804-v-crvena-pixica.jpg.c8549383f756a5d80b1a596b0cb5afdb.jpg

  • Wub 2
Link to comment

meni za volumen ok sampon za suvo pranje kose..koristim ga na cistu kosu kad se dobro osusi,kad operem kosu pa sutradan..

i koristim onaj Dm-ov kao braon jer imam miš boju a on nije mnogo taman..ovi beli svi ostavljaju uzasan nered..

misim nije cudotvoran ali doda malo volumena i debljine..

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, ivy said:

meni za volumen ok sampon za suvo pranje kose..koristim ga na cistu kosu kad se dobro osusi,kad operem kosu pa sutradan..

i koristim onaj Dm-ov kao braon jer imam miš boju a on nije mnogo taman..ovi beli svi ostavljaju uzasan nered..

misim nije cudotvoran ali doda malo volumena i debljine..

E jeste. Ja ponekad prsnem to i onda ne mogu da je vežem ni pritisnem koliko je ima. Dobro si se setila toga, baš tako deluje :)

  • +1 1
Link to comment

Meni volumen daje to sto susim kosu difuzerom, svakako ne nosim ravne frizure, pa mi ova varijanta odgovara - kosa se malo prelomi, bude vazdusasta i izgleda opusteno, taman kako volim. 

 

Mada, to za duge kose verovatno ne radi posao. Moja je iznad ramena, u fazi pustanja od kratke koju obozavam, ali mi je malo dosadila i sad nesto eksperimentisem da nadjem neku frizuru srednje duzine (iznad ramena) koju ne moram nikako da odrzavam, sto sam navikla dok je kosa bila kratka :D. Sad, da li ce eksperiment uspeti ili cu nazad na kratko...

Link to comment
On 16. 10. 2023. at 13:24, Lena said:

... (nakon što sam jednog dana otišla i otfikarila pola metra kose jer mi tako došlo :isuse: ).

...

to sam uradlla pre dve nedelje sama, uvrnula i odsekla. mada mislim da je to znak neke mentalne nestabilnosti :lolol: :unsure:

 

kao spasavam se odbacivanjem ekstremiteta, tako neshto :rolleyes:

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
Just now, gospa buba said:

to sam uradlla pre dve nedelje sama, uvrnula i odsekla. mada mislim da je to znak neke mentalne nestabilnosti :lolol: :unsure:

 

Ja ni shishke nisam odsekla kao dete. Prvi put sama makaze na svoju kosu primenila pre tachno 3 godine. Sad mi je maltene preshlo u naviku.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

to sam uradlla pre dve nedelje sama, uvrnula i odsekla. mada mislim da je to znak neke mentalne nestabilnosti :lolol: :unsure:

 

kao spasavam se odbacivanjem ekstremiteta, tako neshto :rolleyes:

Ranije sam razmišljala ovako: kad hoćeš nešto da promeniš, a ne možeš nešto drugo, odseci šiške. Ili  općenito kosu...

 

Šta li sad znači ova godinama nepromenjena masa kose (menjam boje doduše)

Link to comment
11 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ranije sam razmišljala ovako: kad hoćeš nešto da promeniš, a ne možeš nešto drugo, odseci šiške. Ili  općenito kosu...

 

Šta li sad znači ova godinama nepromenjena masa kose (menjam boje doduše)

ko zna. ja sam se predala u tom smislu, tako je kako je.

 

jedini mozda benefit shto sam ustarosti kovrdzava, sad kad mi ne treba za nikad :lolol: :isuse:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Difuzer je dodatak za fen. Njegov efekat zavisi od same kose - tipa, duzine, toga kako je osisana..na neciju frizuru uopste ne deluje, a meni taman da zeljeni izgled.

 

 

Adler-Fen-za-kosu-sa-difuzerom-2000W-AD2244.jpg.24742bbf04ec1c24a898c34c1f32bb73.jpg

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Stela said:

Difuzer je dodatak za fen. Njegov efekat zavisi od same kose - tipa, duzine, toga kako je osisana..na neciju frizuru uopste ne deluje, a meni taman da zeljeni izgled.

 

 

Adler-Fen-za-kosu-sa-difuzerom-2000W-AD2244.jpg.24742bbf04ec1c24a898c34c1f32bb73.jpg

 

 

 

 

Dobiješ nesto ovakvo ili mozda manje vijugavo?

 

3-long-black-pixie-with-messy-curls.jpg?

  • +1 1
Link to comment

Jeste, tako mi je izgledala kad susim difuzerom dok je kosa bila kraca.

Sad mi je frizura kao na slici, cak i boju sam pogodila :). I ovako bas ispadne, meni je tu manje cilj da se kosa uvije, a vise da ne bude nekako slepljena i svaka dlaka na svom mestu, to ne volim.

Screenshot_20231110_195922_SamsungInternet.jpg.a9536847b62a4cb00690663420eaa9e7.jpg

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...