Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

super je ova, stvarno :)ako se rešim <konačno> da se ošišam imaću je svakako u vidujedino se bojim da bi me nerviruckale šiške koje idu u oči

meni se ova jako svidja2.jpg
Link to comment
juče izašao sa posla na vreme da se ošišam. skapiram imam frizera u prizemlju zgrade. sednem. ošiša. 2,400 dinara račun
:o pa kako sad izgledaš za te pare? :lol:meni su cenovnici kod frizera atomska fizika. piše koliko je šišanje, feniranje i sad tamo neke akcije koje ni ne znam šta su... i taman sračunaš kolko će da te izađe obično šišanje, a ono nešto deseto. feniranje nije isto što i sušenje, a pranje se ni ne spominje... mora da je pranje nešto kao salivanje braziskog tetraciklona ili tako nešto... od 300 do 1800 dinara
Link to comment
treba mi pomoć u slikama. htela bih da se ošišam na šabanku, fudbalerku... kad prođu ove vrućine. ne mogu tačno da definišem kako to izgleda... znam da hoću da budu repovi pozadi, neke idiotske šiške i da ne bude mnogo dugačko jer trenutno nemam materijala, a ne želim ni previše kratko, mašinice i to... kosa mi je prilično ravna mada ima neku tendenciju da se tu i tamo prelomi u nekakve šatro uvojke.
ovako nešto možda7874_ivana-spanovic-3-foto-Blic_hf.jpg
Link to comment
super je ova, stvarno :)ako se rešim <konačno> da se ošišam imaću je svakako u vidujedino se bojim da bi me nerviruckale šiške koje idu u oči
ako se osisas prva, napravi procjenu koliko vremena dnevno je potrebno za odrzavanje frizure i javi mi :Dvec 20 godina razmisljam o sisanju na kratko, ali sam ga samo 2x realizovala.
Link to comment

Za baze frizura nema sta da mislis da si se zbunila, jer i nema vise od 15-tak opcija, sve ostalo su varijacije na temu. :DOna Skarlet frizura sa prethodne strane je kul samo za sve takve akcije ti treba frizer/ka koji/a zna svoj posao da ne bi izgledala kao ocerupana kokos :P

Link to comment
Za baze frizura nema sta da mislis da si se zbunila, jer i nema vise od 15-tak opcija, sve ostalo su varijacije na temu. :DOna Skarlet frizura sa prethodne strane je kul samo za sve takve akcije ti treba frizer/ka koji/a zna svoj posao da ne bi izgledala kao ocerupana kokos :P
:D jasnoa skarlet i liči malo na očerupanu kokoš s ovom zurkom, nije to problem... nego je nekako slepljeno.
Link to comment

Da, Skarlet izgleda malo slepljeno na toj slici, ali mislim da je do njene kose i loseg frizera ... A, na tamnoj kosi mnogo dobro stoje razni spicevi i geometrijski potezi makazama, bar se meni svidja. Ja preferiram frizure koje ne zahtevaju previse redovnog odrzavanja, ono mora feniranje i kilo preparata.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupila sam neku skalameriju za uvijanje kose. Ja ustvari ne želim da uvijam kosu nego da je lepo polomim (ko na slici), da ne bude metlasta. Skoro sam sigurna da neću uspeti u tome i za početak ću biti srećna ukoliko ne izazovem požar.7-Ombre_hair.jpg

Link to comment
Kupila sam neku skalameriju za uvijanje kose. Ja ustvari ne želim da uvijam kosu nego da je lepo polomim (ko na slici), da ne bude metlasta. Skoro sam sigurna da neću uspeti u tome i za početak ću biti srećna ukoliko ne izazovem požar.7-Ombre_hair.jpg
lep ti dekolte!
Link to comment
da li da se šišam ili ipak ne?možda ću morati da otvorim pooll :D
osishaj se kao ja, parcijalno, da probash. ako vec nisi za radikalsku radikalnu akciju. lako posle otfikariti ostatak. ja sam reshila da idem tim putem, reshila sam se bar 50% kolichine, sad ostatak ubijam farbama i drugim zlim hemikalijama, a onda cu se i toga osloboditi i to je to.ako ne poludim i pustim sve ponovo <_<edip. neko veche kao uzela da izbushim neke rupe u kupatilu, za neke police, preznojila se ko zivotinja, i u jednom momentu, dok sam ushrafljivala u zid skapiram neki kao amonijak. jebemtizivot, sta sam mogla da probushim u zidu, kreten, da izlazi amonijak :isuse:, kad shvatim da mi je to frizura. 3 nedelje posle intervencije :ph34r: Edited by thermal bug
Link to comment
edip. neko veche kao uzela da izbushim neke rupe u kupatilu, za neke police, preznojila se ko zivotinja, i u jednom momentu, dok sam ushrafljivala u zid skapiram neki kao amonijak. jebemtizivot, sta sam mogla da probushim u zidu, kreten, da izlazi amonijak :isuse:, kad shvatim da mi je to frizura. 3 nedelje posle intervencije :ph34r:
ima tako nekih ludila koja nam ne pripadaju, malo nas shutnu svojim dahom :s_d: pa se patimo i onda prodje. bilo da sejlorka unisti predivnu kosu, ameli da iskasapi svoje blago, ja da ravnam, ili ti, da ne ispustas busilicu ni pod razno...
Link to comment

Ja kupila ovo2011-02-171.jpgTrenutno sam najbliza sto sam ikad bila urednoj frizuri. Jedino sto jos nisam u stanju da kontrolisem rezultat u potpunosti, pa je nekad ok a nekad malo Hajdi.

Link to comment
hvala cure. ne vrede mi ove baze jer čim pogledam više od 15 fotosa sve mi izgledaju isto i potpuno se izgubim.ova morganina je suviše lepa. hoću neki šarm ružnoće a da ne bude previše moderno
to je no brainertrifon_ivanov.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...