Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

moja frizura je na kraju ispala kao neka Meg Rajannešto slično ovome samo kraće tako čupavo je i furam...sjajno za održavanje,wash and go u pravom smislu te reči ja sam presrećna :P

meg-rajan-frizura-1354661310-237381.jpg

Edited by ivy
Link to comment
to je tozamišljam džambasovljevu facu kad mu se pojavim sa ovom slikom :lol:
sad i ja zamishljam :lolol:molim detaljan izveshtaj, kad do toga dodje ^_^
Link to comment
osishaj se kao ja, parcijalno, da probash. ako vec nisi za radikalsku radikalnu akciju. lako posle otfikariti ostatak. ja sam reshila da idem tim putem, reshila sam se bar 50% kolichine, sad ostatak ubijam farbama i drugim zlim hemikalijama, a onda cu se i toga osloboditi i to je to.
e pa šišala se već ja parcijalno :) jednom na moru još u junu (10tak cm) i posle sad početkom avgusta (još 10tak cm)<i još uvek mi je dugačka :D>nego ne znam da li da nastavim i kako tačnoinače manje ili više dugačku kosu imam već više od 10 godina (uz mali izlet sa dužinom do početka ramena pre jedno 3-4 godine) pa bih sad malo kao nešto, neko vreme, pre nego što je opet pustim a što će biti pre ili kasnije, znam sebea ne znam koliko si ti parcijalno? i šta planiraš za budućnost? skroz kratko ili?
Link to comment
a ne znam koliko si ti parcijalno? i šta planiraš za budućnost? skroz kratko ili?
pa stepenasto. od ispod uha do pola ledja, snazno stepenasto. a ne znam vishe sta planiram, sad samo farbam ^_^
Link to comment
pa stepenasto. od ispod uha do pola ledja, snazno stepenasto.
eee pa tako sam i ja letospa onda pre nedelju-dve skratila najduži stepenika i nešto sam kao menjala farbu malo, mada je suština ista
Link to comment

ja sam shvatila da koliko god volim i menjam frizure i dužine,sad nisam trepnula kada smo se šišali na kratko,toliko ne volim da menjam boju..evo sad sam već mesec dana u dilemi da li da se farbam u narandžasto ili ne,misim 12 godina sam plava..s jedne strane mi treba promena i kontam da će prijati a sa druge sam nesigurna i mrzi me posle da se vraćam..

Link to comment
12 godina sam plava..
da da, i ja sam 11 godina imala dugačku kosu (uz jednu malu diskutabilnu pauzu od par meseci)a boju bre menjaj slobodno, pogotovo što ti stalno furaš kratku kosu pa nije veliki problem prelazak i vraćanje kad ti bude dunulo
Link to comment
ja sam shvatila da koliko god volim i menjam frizure i dužine,sad nisam trepnula kada smo se šišali na kratko,toliko ne volim da menjam boju..evo sad sam već mesec dana u dilemi da li da se farbam u narandžasto ili ne,misim 12 godina sam plava..s jedne strane mi treba promena i kontam da će prijati a sa druge sam nesigurna i mrzi me posle da se vraćam..
Ja obrnuto. Boju bih menjala svako malo, ali se jako teško rastajem od svakog cm kose. Šišanje na kratko je jedna od najčešćih tema mojih noćnih mora. Obično sanjam kako sam dobrovoljno odsekla kosu, ali čim sam to uradila dobijam napad panike i užasa. Budem baš srećna kad se probudim.
Link to comment

joj..hvala devojke ali sam ipak kupila plavu farbu..nisam jos spremna i volim kako mi nova frizura izgleda plava..ostaje razmatranje do daljnjegbtw ovo ne mora ni da se ceslja,sto naravno nisam cinila ima mesec dana

25082013164.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...