Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Lawyer™ bese voli 4-3-3?

 

Stojke - Basta, Ivanovic, Nastasic, Kolarov, - Matic, Raca/Gudelj, Ljaja - Tadic, Markec, Mitrara

 

Ne deluje lose, mada ako se Mitrara ne daj Bobe povredi, gol mozemo da uvaljamo samo na prevaru.

Edited by Calavera
Link to comment

 

 

 

 

 

Golmani: Vladimir Stojković i Željko Brkić. 

 

Odbrana: Dušan Basta, Branislav Ivanović, Aleksandar Kolarov, Matija Nastasić, Antonio Rukavina, Nenad Tomović, Duško Tošić i Stefan Mitrović 

 

Vezni red: Radosav Petrović, Nemanja Matić, Nemanja Gudelj, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Zdravko Kuzmanović, Aleksandar Ignjovski, Dušan Tadić, Lazar Marković, Filip Đuričić i Zoran Tošić 

 

Napad: Filip Đorđević i Aleksandar Mitrović 

 

 

a bre jel ovo moguće još uvek?

 

Добро, Рукавина, Раћа и Тошић играју редовно у клубовима који играју у лигама светлосним годинама озбиљнијим него што је ЈСЛ. Игњовски је најпроблематичнији...

 

šta ovo znači, leči se u nekoj specijalnoj ustanovi za mentalno obolele?

Не него није заслужио да се нађе на списку, што квалитетом ни понашањем.

Link to comment

na kakve rezove misliš ? ko je ostao van repke, a zaslužuje da bude tu ?

Vise sam mislio na ove koji su do sada vise puta dokazali da ne treba da budu tu.

Link to comment

@kralj

Kako nije pa kazu da je bio odlican u Valjadolidu valjda ali nisu imali para  da ga zadrze. Evo sad sam konsultovao Wikipediju drugi deo sezone pozajmljen Valjadolidu odigrao 16 tekmi.

Edited by Moća
Link to comment

@kralj

Kako nije pa kazu da je bio odlican u Valjadolidu valjda ali nisu imali para  da ga zadrze. Evo sad sam konsultovao Wikipediju drugi deo sezone pozajmljen Valjadolidu odigrao 16 tekmi.

 

A nisam baš ispratio. Nešto mi u glavi da nije bio standardan. Zan Wiki bolje. Pradon.

Link to comment

Kurac Odvjetnik je, baš kao i ostali holandski treneri, truba. Nama treba neko ko će postaviti sistem kao što su Holanđani postavili, a eksploatišu ga njihovi treneri nemači pojma, za razvoj igrača a ne za poziciju selektora, mada ne kažem da neće biti bolji npr. od tzv. Pižona. A od Kurca Odvjetnika, Martina Jola, Luisa Van Gala i njihovog trenerskog neumeća praćenog svađama, besmislenim transferima, teranjem najboljih igrača i sličnim glupostima mi se baca pegla.

Edited by Filipenko
Link to comment

Jebote, nisam ni provalio da je Odvjetnik ladno zvao Raću Petrovića  :frust:

 

Taj će skupiti više utakmica nego Deki Stanković...

 

 

14193_775843445809887_286536460181000887

 

 

Dobro je da barem Fejsa nije tu. 

 

 

gggg543242342342.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...